Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Foci rajongók! Hogyan lesz...

Foci rajongók! Hogyan lesz könnyebb követni a Foci Európa bajnokságot? Elég lesz,ha nézitek a TV-ben, neten vagy írjátok is az eredményeket?

Figyelt kérdés
Én írásban is követni fogom kitölthető menetrenddel.
máj. 3. 15:09
A kérdező szavazást indított:
TV-ben követem végig a mérkőzéseket és ott nézem az Eb-vel kapcsolatos híreket.
Az interneten (M4 Sport honlapján) fogom követni a mérkőzéseket és híreket is.
Amellett,hogy a TV-ben vagy az interneten (M4 Sport honlapján) megnézem a mérkőzéseket és a híreket,írásban is követem az Európa bajnokságot.
6 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
régimódi vagyok, TV-ben nézem azokat a meccseket amik majd érdekelnek
máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is TV-ben nézem majd,szeretném az összes meccset látni és írni is fogom az eredményeket.
máj. 3. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írni? De azt minek, hova? Én simán megjegyzem a torna közben az hogy ki kivel mit játszott, de a végén úgyis mindenki csak a végső győztesre fog emlékezni persze.
máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az írásban követés azt jelenti, hogy másnap elolvassa a Nemzeti Sportban?
máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy írom,hogy elkészítettem az EB-hez a teljes kitölthető menetrendet. Én úgy sokkal jobban tudom követni,ha írásban is előttem vannak az eredmények.
máj. 3. 17:12
 6/9 A kérdező kommentje:
2 féle formában is elkészítettem a menetrendet. Úgy is,hogy az egész EB időrendben van a menetrenden. Meg úgy is elkészítettem,hogy a csoportmeccsek csoportonkénti bontásban,az egyenes kiesés pedig ágrajz formájában található a menetrenden. Az a táblázat pedig mindkét formán rajta van,ami mutatja az összes lehetőséget, hogy a továbbjutó csoport harmadik csapatok kivel kerülnének össze a nyolcaddöntőben. Az első menetrenden az időrendet lehet sorban látni és sorban vezetni írásban, a másodikon pedig a csoportsorrendet egyszerűbb meghatározni.
máj. 3. 17:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki látja ezt a kérdést és ezután szüksége lenne kitölthető menetrendre, nálam kapható.
máj. 3. 17:25
 8/9 anonim ***** válasza:
19%

Mi történt a szurkolói füzetekkel ?


[link]

máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi történt vele. De így elkészítettem a menetrendet, hogy legyen mire írni. Én töltöm majd mindkét féle menetrendet, mert az elsőből az időrendet látni jól,ott sorba vannak a meccsek, a másodiknál pedig a csoportsorrendet egyszerűbb meghatározni. Mindkettő teljes de ha már úgyis megvan a 2 féle menetrend, semmiből nem tart mindkettőbe írni.
máj. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!