Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai Dominik mekkora...

Szoboszlai Dominik mekkora bombagólt fog lőni Svájcnak?

Figyelt kérdés
máj. 9. 14:36
A kérdező szavazást indított:
60 méter
40 méter
30 méter
20 méter
Egyéb
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Örüljön, ha egyáltalán nem botlik bele a labdába...

Tudom, te vagy az az idióta, aki kreálja ezeket a hülye kérdéseket, de talán kicsit magas lovon ülsz...


Arról miért nem teszel fel kérdést, hogy mekkora király már, hogy végre időhúzó csere lett vagy hogy az Atalanta ellen sikeresen gólpasszt adott az oldaszoknak, utána meg kóválygott a pályán?

máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
lecsengett a nagy Szvolazi-imádat. igya inkább a pálinkát, kő-papír-ollózzon, vagy egyen mekdánelcet. a foci is ilyen jól menne, mint a média villogás... rúg kettőt a labdába azt már elájulnak tőle.
máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak irigykedtek rá!
máj. 9. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Kösz, nem; nem kívánok olyan mélyre süllyedni, mint ő!

Vastag a bukszája, ezt el tudom ismerni, de annál vannak fontosabb dolgok az életben, aminek híján van... Én inkább maradok ezeknél.

máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pályára se fog lépni, amilyen peches majd ő is megint előtte lesérül ahogy Kalmár most meg 2021-es EB idején.
máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Ver egy öngólt.
máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!