Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek igaza van Kloppnak...

Szerintetek igaza van Kloppnak, hogy Szoboszlait és Nunezt okolja a Liverpool elbaltázott szezonjáért?

Figyelt kérdés
Ugye egy ponton esélyük volt a PL bajnoki címre, FA kupára, és Európa Ligára, aztán 1 hónap alatt elbuktak mindent, az Everton elleni meccs óta (amikor is fixen eldőlt hogy nem lesznek bajnokok) pedig feltűnően padoztat két játékost Szoboszlait és Nunezt, szerintem jelzésképp hogy rajtuk ment el a szezon.
máj. 13. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ott ment el az egész szezon, hogy bejelentették, hogy az idény végén Klopp otthagyja a klubot.
máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

„...szerintem jelzésképp hogy rajtuk ment el a szezon.”


Kinek akarna Klopp "jelezni"?

máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem 2 emberből áll a klub.


Alapból feltételezzük, hogy mivan ha a védelem nem ilyen bűngyenge. Aztán feltételezzük, hogy mivan ha Szoboszlai támadó középpályást játszott volna ami valójában.

Aztán feltételezzük, hogy mi lenne ha azt a sok ziccert amibe Szoboszlai hozta a társait mind berúgták volna.


Soroljam még?

máj. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
#3 Ne sorold tovább, mert ezzel csak összezavarod azokat, akik mindent Szoboszlai hibájának könyvelnek el.
máj. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!