Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van valami tehetség-kutató?

Van valami tehetség-kutató?

Figyelt kérdés

Magyarországon hol van focihoz tehetség-kutató? Vagy lehet valahova beküldeni video-t, hogy, hogy játszassz? Légyszi segítsetek!

14/F


2011. aug. 4. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:

nem tudok róla

am videóbol semmi nem derül ki, lehet valaki edzésen nagyon jó de meccsen a cselek felét nem tudja bemutatni

mert gondolom te cseleket akarsz felvenni videóra és azt elküldeni egy edzőnek, aki ezáltal felvesz a csapatba ugye?

2011. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem csatár lennék hanem középpályás és mondjuk passzt, kapura rúgást vennék fel néhány csellel.
2011. aug. 7. 00:07
 3/9 anonim ***** válasza:

én is középpályás vagyok de felesleges felvenend, és mégha el is küldik és esetleg megnézi az akinek küldted esélytelen h ez alapján bekerülj egy csapatba

iskolaia csapat-->alsóbb osztályú helyi csapat-->magasabb osztályú csapat---> híres magyar csapat (FTC, DVSC)--->utóbbi korsztályos csapatából át az ifihez ---> onnan a csapat felnőtt csapatába


na Magyarországon kb ez a ranglétra amit meg kell mászni :D sok szerencsét

2011. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz:D Megmondanád hány éves vagy?
2011. aug. 7. 02:36
 5/9 anonim ***** válasza:

14/F

én is a suli csapatában kezdtem

2011. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És most hol tartasz?
2011. aug. 7. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
szeptemberbe kezdem a középiskolát és majd meglátom h bekerülök e a csapatba vagy nem :D
2011. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
xfaktorba jelentkezett tavaly egy csávó aki dekázás rekordot döntött műsoridőben. Menj oda.
2011. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csillag születikbe*
2011. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!