Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárlabdázok. Mit csináljak...

Kosárlabdázok. Mit csináljak hogy jó legyek? Tehetség szorult belém, de az kevés.

Figyelt kérdés
Egy jó edzés program kellene nekem. Csinálom az Air Alert 3-at. De attól dobóteknikám és a labdavezetői képességem nem fejlődik.
2009. aug. 21. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Dobálással ne nagyon foglalkozz még, először a fizikumra hajts! Az Air Alert az jó, de szerintem elég lesz amit edzésen csináltok! Én edzés után szoktam még lemenni gyúrni, jól esik, igaz már fáradt vagyok! Idővel mindent megtanítanak majd veled, csak türelem kell! Ha még fiatal vagy akkor súlyzóval ne edz!

Ha kérdésed van írj! F/16

2009. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

16 vagyok én is. Most indulok életemben elöször bajnokságban.

Az a nagy baj hogy nem tudom, hogy hogyan tudnám folytatni.

Szeretnék majd játszani a magyar bajnokságban. hetente csak 3x másfél óra edzés van és hosszú távra úgy gondolom nem elég.

2009. aug. 22. 19:51
 3/10 A kérdező kommentje:

El is felejtettem leírni, hogy a dobások mennek.

100 tempóból (védő nélkül) 60-70et bedobok.

100 büntetőból 75-85öt

Jól vezetek labdát.


Hogyan tudnám magamra felhívni magyar csapatok figyelmét, hogy esetleg kapjak az ifi csapatukba helyet.

Nem nagyon tudom hogy megy ez, de az a nagy álmom hogy NB1-be játszhassak.

2009. aug. 22. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
A heti 3 edzés tökéletes! Magyar bajnokságban jó ha indultok, mi tavaly a döntőben 7.-ek lettünk. Most valószínűleg kadet, vagy junior csapatban játszhatsz! Jövőre még feljebb fogsz kerülni ahogy idősödöl, akár majd u18, u20! Utána pedig már akár nb1, nb2! Hol játszol?
2009. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mosonmagyaróváron játszok. Az a baj a csapattal hogy csak egy korosztály van. Leszerződtettve sem vagyunk.

Azért is írtam itt mert nem tudom mit tegyek. Szeretem ezt a csapatot de ha itt nincs jövőm akkor elkell mennem.

2009. aug. 22. 23:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha indultok a bajnokságban akkor mindenféleképpen lesz szerződés, legalábbis én ezt az edzőktől hallottam, most vezették be. Szíved szerint dönts, beszélj az edzővel hogy mik a céljaid!!
2009. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nba . Szép. Megmondanád honnan szedted az air aIertet ?
2009. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

[link]

tessék itt az Air Alert. Különben én is Óváron kosarazok:D

2010. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Gyakorolj gyakorolj és gyakorolj. Ha az edződ úgy látja majd,szól az érdekeben pár jó szót nagyobb embereknek. De azért ezt tudasd vele.
2010. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Menj ki egy kosárlabdapályára és csak gyakorolj!

Hívj ki valakit aki jobban kosarazik nálad.

Játszatok néhány menetet, illetve kérd meg hogy tanítson.

A 100 tempó

100 ziccer

100 bünti

ne maradjon ki :)

2015. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!