Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy használjam ki a sebessége...

Hogy használjam ki a sebességemet a pályán? hogy kell kötényt adni az ellenfelemnek?

Figyelt kérdés

a csapat eggyik leggyorsabb játékosa vagyok de jelenleg nem tudom kihasználni?

vannak olyan cselek amellyek a gyors futásból meg lehet csinálni?

saját cseleket hogy lehet csinálni? ami az enyém amit én tudok ami a "védjegyem?

ha gyorsan futok a labdával hogyan lehet kötényt adni az ellenfélnek?


2013. febr. 14. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod kihasználni ha nincs előtted üres terület. Valószínűleg szélső vagy, gyors játékosokat oda rakják be. A megtolás, rávezeted és megtolod mellette és lefutod, nem kell mit tudom én 60 biciklicsel amivel időt pocsékolsz és lehet be sem jön. Nem kell cselt kitalálni, spontán fog jönni elhiheted. Kötény adás megint az adott szituációtól függ. Lehet van olyan akit 10-ből 10-szer bebőrözöl és lesz akit egyszer sem. Inkább a passzjátékra törekedj, akkor leszel jó játékos, ha jó csapatjátékos vagy.
2013. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

aha értem

ilyen rávezetős videó van?

bár elég ha megnézek egy két meccset

2013. febr. 14. 20:22
 3/7 A kérdező kommentje:
am felfutó szélső hátvéd vagyok.....
2013. febr. 14. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, nézz Messis videókat, ő neki például a védjegye, hogy sokszor kicsiket tol a labdán, persze ő is tud huzogatni de felesleges, legegyszerűbbet csinálja, ami a legjobb. Akkor nálad a legfontosabb a védekezés és a passz, mert ha neki állsz szélen cselezgetni elől, elveszíted, ott lesz a lyuk a helyeden és az gond, ha feljebb mennél posztban, például futó, vagy szélső támadó ott nyugodtan kibontakozhatnál.
2013. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom hogy nézd meg ezt a videót.. :)

Mivel ő is ezen a poszton játszik, ezért biztos hasznát veszed majd! :)


http://www.youtube.com/watch?v=bfhaIt8FOVc

2013. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy szimpla kényszerítővel is tudod kamatoztatni a gyorsaságod. És talán még egyszerűbb is, mint cselezgetni.
2013. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha szélen vagy akkor mindig röviden told meg akkor amikor oda rakja az ellenfél a lábát vagy ha jó futó vagy jöhet a kötőzés és a hoszzú labda és 1-2 huzogatás
2013. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!