Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézilabda vagy kosárlabda?...

Kézilabda vagy kosárlabda? Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 16:51
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

kézi

hajrá

2010. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:

Kézi.. (Y)

Ahhoz nem feltétlen kellenek adottságok.. mint a kosárhoz a magasság...

Ha alacsony vagy akkor szélső ha magas átlövő ráadásul összetettebb.. szerintem..

Kézilabda 4ever.. (=

2010. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
Nem értem az egyik válaszolót, aki kézilabdázik az ősbunkó? Én is kézilabdázok, de nem veszem magamra. Amúgy meg a kézihez is kell ész nem lehet csak rádobálgatni a labdát a kapura. Én szeretem nagyon mindkettő sportot, nem nagyon tudnék választani, de ha nagyom muszáj akkor kézi mert már 4 éve űzöm.
2010. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

ha lány vagyakkor mindenképpen a kézi (L)

ha fiú akkor is xĐ ^^

2010. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
KOSÁRLABDA forever ; ) ja amugy meg lány vagyok.
2010. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
Szia! Kosaraztam most kézizek. Én azt tudom tanácsolni hogy mindkettőt próbáld ki! A kézihez is kell ész! Mondjuk mindkettőnek van előnye és hátránya is.
2010. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
a kézinél durvább dolgok folynak mint a kosárnál,de én már évek óta imádom:) csak ajánlani tudom!
2010. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
KOSÁRLABDA lányoknak is fiúknak is, csak nem mindegy hol
2010. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Lola666 válasza:
Lány vagyok,kosarazom! KOSÁR FOREVER! Kéziztem is a suliban,van is nálunk egy kézis,és sztem pont hogy a kosárlabda durvább! :) Már ha mindent beleadsz.. És a kosáredzések sztem fárasztóbbak mint a kézi. Úgyhogyha lusta vagy megerőltetni maagd,akk kézi. Bár a kézihez is kell erő,de sztem nem annyi! :) És ám nekem nem tetszik a kézi...xD Mindenkinek ajánlom a kosárlabdát! :) És nálunk a ksoárcsapatba vannak kifejezetten alacsonyak is,és méis visszük őket mecsekkre! És leeht hogy a kéziben több a meccs,de a kosárban van edzőmeccs is,ami nem éremért megy,meg kupáért,hanem csak úgy! :D És sztem a kosárlabda meccsek izgisebbek,már ha szerepelsz benne! :D Úgyhogyha nem akarsz profi lenni egyikből sem,(mint például a női kosárban a Mizo-Pécs),akkor nyugodtan űzheted a kosárlabdát is! :) Mégegyszer mondom,lány vagyok,kosarazom! K O S Á R L A B D A 4 E V E R !!! <333
2010. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Lola666 válasza:
És Iványi Dalma,a legjobb játékos a Mizo-Pécs-ből,nézd meg már mennyire alacsony a többihez képest! :D
2010. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!