Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézilabda vagy kosárlabda?...

Kézilabda vagy kosárlabda? Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 16:51
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

halihó!Szerintem a kosárlabda a legjobb sport! régebben nem szerettem mert nem ismertem. Amikor elkezdtem kosarazni már egy hónapra rá elvittek meccsre pedig nem nagyon voltam belejőve még, de minden akarat kérdése! Ha beleadsz apait-anyait akkor menni fog! Szerintem nagyon szép sportág és csak ajánlani tudom fiúknak, lányoknak egyaránt!!!Nem értem, hogy mért mondják, hogy nem lányos!

U.i.:lány vagyok és a kosárlabdához nem kell, hogy magas legyél!!!! :D KOSÁRLABDA <3

2011. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
HANDBALL IS THE LIFE (L) 16/L
2012. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Fölösleges azon vitatkozni melyik a jobb, ugyanis hasonlóak.Aki kézilabdázik nem gondolom hogy ősbunkó de a válaszok alapján megváltozott a kosarasokról egy kicsit a véleményem.A kézilabda durvább mint a kosár. Mindkettőben használnod kell az eszed.A kézilabdát jobban szeretem mert izgalmasabbnak tartom és a kosárban nem láttam még úgy küzdeni senkit mint a kéziben.
2012. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet eldönteni.Kinek melyik.Én például a kosarat jobban szeretem,mert kosarazom,lehet a kézit is szeretném,de mivel nem kézizek,nem tudom.Bár kosárnál nem árt a magasság,de akkor sincs probléma,ha nem 2 méter az illető,én is 181 cm vagyok "csak".
2014. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Handballlove válasza:
Én kézizem. Nagyon nagy hülyeségnek tartom azt, hogy azt mondta valaki, hogy a kosarasoknak jobb a labdaérzékük. Ez nem igaz! Ha kosarazol ha kézizel jó a labdaérzéked. Szerintem nem bántásból a kézilabdásoknak jobb a labda érzékük, ugyan is a kézilabdában többféle módon is lőhetsz. Aki amit szeret azt válassza. Akinek kosárhoz van érzéke azt válassza, akinek kézihez azt válassza. Ez mindenkinek más és amit szeretsz jobban azt válaszd. A kézilabda sokkal durvább sport, ész hozzá rengeteg kell! Szerintem a sérülések nagyon megérik mert nagyon jó sport, és ha kézis vagy büszke lehetsz arra, hogy ilyen nagyot kockáztatsz!
2016. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!