Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szalai Ádám úgy szorult ki a...

Szalai Ádám úgy szorult ki a Schalke kezdőjéből, hogy sérült Huntelaar, és ennek ellenére inkább egy középpályást játszatnak a csatárposzton, mint egy vérbeli csatárt?

Figyelt kérdés
Számomra elképesztő. Ha Szalai így nem kezdő, akkor mi lesz, ha Huntelaar felépül? Mióta ott van Boateng, azóta nagyon rosszul megy neki....

2013. okt. 1. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy kiszorult, hetek óta gyengén játszik. Utolsó jó meccs az a paok elleni bl selejtező volt. Az meg augusztusban volt...

Nem biztos, hogy örökké padozni fog.

Nem 1 évre igazolták le, hanem hosszútávra. Bele kell neki is szoknia a csapatba és, hogy magasabb a követelmény.


Amúgy is tudhatta ő is mikor odaigazolt, hogy sokat kell fejlődnie ha elsőszámú csatár akar ott lenni.

Ideje még van, persze ha megragad ezen a szinten akkor 2 év után eladják majd...

2013. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, és tényleg gyengébben teljesít. Na de ha úgy sem kezdő, hogy Huntelaar sérült, és inkább betesznek helyette egy támadóközéppályást, ez számomra érthetetlen. Ha most nem kezdő, akkor ha Huntelaar felépül, akkor harmadik csere lesz? Nem értem. Amúgy meg alig kap labdát mióta Boatenget a nyakára vitték. Farfan látszik, hogy nem bízik Szalaiban, szinte egy labdát nem ad be neki, semmi beadás nem érkezik, inkább 20x körbepasszolják, minthogy Szalaira játsszák. Sajnos ez van, kár érte. Mert 4 gólt rúgott augusztusban, és aki így tud kezdeni azt focizni sem felejtett el...
2013. okt. 2. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak jót tett neki egy kis padozás, megint duplázott.
2013. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!