Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért baj az, ha egy fiú nem...

Miért baj az, ha egy fiú nem szereti a focit?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 15:25
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nem baj sőt ponthogy előny lett volna nálam egy két évvel ezelőtt mert ki nem állhattam az egészet. Mostmár egyszerűen nem érdekel.

Gondolj arra hogy Amerikában te lennél előnyben ott nincs nagyon ez az európai foci..

2015. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Összességében nem baj. Nekem is van néhány ismerősöm, akik nem kifejezetten kedvelik e sportágat. Hazánkban azért "baj", hogy nem szereted a focit, mert az egyik legnépszerűbb sportág. Így kicsit nehéz elfogadtatni másokkal azt, hogy te nem kedveled. De mondom még egyszer, ez egyáltalán nem baj.
2015. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyaltan nem baj..

Pacsit elvtars!

2015. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én se tartom sokra a focit,... Nem is néznek ki érte. Egyáltalán nem baj, engem például sokkal jobban érdekelnek a küzdősportok.
2015. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is rühellem a focit, mázlimra a tesitanár volt olyan jó fej, hogy mindenkit kizavart focizni majdnem minden tesiórán, a csajokat meg beterelte hozzám a konditerembe... jó volt az a 4 évem :D
2015. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

az nem baj, ha nem kedveled a focit,

DE az viszont nagy baj, hogyha semmilyen -viszonylag népszerű- sportágat sem szeretsz!

kosár, kézi, vízi, tenisz, hoki... ha ezek közül sem kedvelsz egyet sem, akkor az már gond.

2015. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Nekem lányként nagyon fontos, hogy egy fiú szeresse a focit, komolyan mondom, én nem jönnék össze olyannal, aki utálja. Azt, hogy miért is baj, bevallom őszintén, nem tudom megmondani, hogy miért, csak egyszerűen zavar. Ha már én lányként szeretem, akkor (szerintem) egy fiúnál alap kéne lennie. Ne érts félre, én nem ítéllek el, meg semmi ilyesmi, csak nem kezdenék kapcsolatot olyannal, aki utálja, ennyi. Valószínűleg az miatt is, hogy ez egy nagyon jó közös téma lehetne, szeretek a fociról beszélni.
2015. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenném, hogy nincs annál szebb dolog, ha egy nő szereti a focit! :)
2015. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
én se jönnék össze olyan csajjal, aki kedvenc témája egy értelmetlen játék... sőt magasról lesajnálom azokat az embereket, akik tudnak arról órákat beszélni, hogy egy csapat faszi kerget egy golyót, hogy továbbrúghassa :D
2015. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

22 felnőtt férfi 90 percen keresztül kerget egy labdát a gyepen... nagyon érdekesen hangzik,mesélj még kérlek. :)

Focizni bárki tud.

Próbáld ki melyik a nehezebb: egy 2 méter széles,2 méter magas kapuba berúgni a labdát(kapus nélkül), vagy egy 3 méter magasan lévő gyűrűbe bedobni úgy,hogy közben senki nem próbálja elvenni tőled. Próbáld ki melyik a nehezebb. ;)

2015. jan. 29. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!