Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Verseny sportot elkezdeni...

Verseny sportot elkezdeni középiskolás fejjel?

Figyelt kérdés

Szeretnék versenyszerűen sportolni. Lány vagyok, 8. osztályos és tényleg szeretnék valamit rendesen csinálni. Csomó sportot csináltam már, de egyikbe se maradtam benn. Több minden is tetszik, azt hiszem. Ugye a profi sportolók 3-4 évesen kezdi, de nem tudom hogyan, ők a szerencsésebb emberek, akik már életük elejétől fogva tudják mi az életcéljuk. Késő bármilyen sportot is elkezdeni ilyenkor? Mármint, a versenyszint nem késő? Például műkorcsolya ami vonz, de nem vagyok túl hajlékony, de lehet időközben azzá válnék, vagy tenisz, vagy evezés, vagy foci, röplabda bármi, tényleg bármi. Valaki azt mondja, soha nem késő semmit elkezdeni. Dehát ez relatív, mert a versenyszintet talán időben kéne megütni. Valaki tud erről valamit mondani? Vagy szerintetek ha kitalálom 9. osztály előtt, akkor talán még nem késő, ugye? Akár évközben, akár a nyáron. Előre is köszi.

(Amúgy ez hülyén hangzik, hogy egyből versenyezni akarok bármiből, de szeretnék végre sikerélményt. Sajnos nem voltam soha az a kitartó típus, de igyekezni fogok)



2022. nov. 26. 00:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 ezt most kötözködésből kérdezted meg, hogy aztán rámrivallj, hogy a tájfutás nem ilyen?

Mert igen, tájfutok.

2022. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jaj dehogy, bocsi! csak én is tájfutok és ritkán találkozok itt más táfjutókkal:) amúgy én is nagyon ajánlom.

Szabad kérdeznem, hogy melyik egyesületben vagy?

2022. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaj bocsánat, előítéletes voltam!

A Tabáni Spartacus SKE-ben

2022. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!