Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő edzéssel ennek az...

Megfelelő edzéssel ennek az étrendkiegészítőnek köszönhetően növekedhet a magasságom is?

Figyelt kérdés

Természetesen ez attól függ, hogy a csontvégek lezáródtak-e már bennem. Genetikától is függ, igen. Viszont, ha jól tudom, a genetika nem a magasságot határozza meg, hanem azt, hogy a csontvégek mikor záródnak le. Vagyis eszerint amennyiben még nem záródtak le, növekedhet a magasságom. Csak kérdés, ez a szer hatásos lehet-e. Ha kell, akkor az ajánlottnál többet fogyasztok belőle. 20/F 172 cm.


[link]



2020. jún. 4. 02:24
1 2 3
 1/22 MadSeal ***** válasza:
79%
Nem, de ha 3 éves lennél, akkor sem segítene. Ha ez ilyen egyszerű lenne, nem léteznének törpenövésű emberek.
2020. jún. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nősz, még a növitől se leszel magasabb, fogadd el hogy csak ekkora vagy
2020. jún. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akkor inkább a halál :D
2020. jún. 4. 07:13
 4/22 anonim ***** válasza:
Sok eszed van.
2020. jún. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Tanulj inkább, több értelme van hosszú távon
2020. jún. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, ha ez számít. De kevésnek érzem magam és pont ez a tulajdonság hiányzik belőlem ahhoz, hogy magabiztos legyek és ne kelljen megjátszanom. De egyébként a terméket megnéztétek? A gigantizmus is amiatt alakul ki, mert amíg a csontvégek nem záródnak le, túl sok növekedési hormon termelődik az ilyen méretű emberek testében, de közben a szüleik normál magasságúak, náluk alacsonyabbak.
2020. jún. 4. 08:42
 7/22 A kérdező kommentje:
Ui: Nekem eddig bevált a Biotech összes terméke, amit vettem tőlük, igaz, azokat más célokra vettem.
2020. jún. 4. 08:48
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha gyerekkorodban kezeltek volna (hivatalos, orvosi úton) növekedési hormonnal akkor most lehetnél magasabb, felnőttként már esélytelen.
2020. jún. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

“De kevésnek érzem magam és pont ez a tulajdonság hiányzik belőlem ahhoz, hogy magabiztos legyek és ne kelljen megjátszanom“

Sztem meg ez csak egy kifogás, ha 180 lennel akkor az lenne a bajod h nem vagy elég jóképű, nem elég férfias az állad vagy túl nagy az orrod stb.

Kisebbségi komplexusod van de nem a magasságod miatt, inkább egy jó pszichológust keress fel ahelyett h ilyen hülyeségekre költesz. 172 egyébként se vészes pláne ha átlagnál helyesebb vagy az sokkal többet ér a nőknél mint a magasság. Egyik haverom 190 de szegénynek elég ronda arca van ezért még az átlag alatti nők is visszautasítják.

2020. jún. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Baromi szar érzés, hogy akárhova mész, a legtöbb ember magasabb nálad és még az is előfordul, hogy a nők is. Cáfolom a mondatod, kedves utolsó. Hisz máskor egy talpbetétetnek plusz a cipőm sarkának köszönhetően 6 centivel magasabb voltam és sokkal magabiztosabb örömtelibb is. Na de most már nem "kölcsön" centiket akarok.
2020. jún. 5. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!