Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó úton haladok?

Jó úton haladok?

Figyelt kérdés

Sokáig hardgainer kategóriába soroltam magam, mert gyors az anyagcserém, magas vagyok és vékony. Viszont most nekiálltam tömegelni, szerencsére rengeteget tudok enni és lehetőségeim szerint aránylag tisztán étkezem.

Nem számoltam kalóriát, de 1 hónap alatt sikerült 2 kg-t hízni (átlag) és a gyakorlatokban is fejlődtem. Ezek szerint jó úton haladok és leget eszek?



2020. aug. 1. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel kb. semmit nem írtál le. Hogy erősödsz, az jó jel, hogy hízol (elzsírosodsz), az viszont nem. Szerintem igazi hardgainer nincs, csak rossz étrend és rossz edzésmódszer különböző arányú kombinációja.
2020. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján fejlődsz, de előtte kép és a mostani állapotban készült kép alapján tudnánk véleményt mondani.
2020. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!