Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miket egyek és hányszor?...

Miket egyek és hányszor? Otthoni napi 90 perces aerobik/sulyzos edzessel tudok tömeget növelni? Mennyi fehérje shaket es csokit egyek igyak???

Figyelt kérdés

171 cm es csak 50 kg vagyok, nagyon szeretnek 55 lenni nyárra de eléggé zavaros az étkezésem... edzésbe kitartóbb vagyok de mivel elég finnyás vagyok nem tudom sikerülhet e (tej tojás hal nem jöhet szóba nálam)

Segítsen aki tud legyszi

24/L



2021. jan. 1. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is számold ki a szintentartáshoz szükséges kalóriamennyiséged,amit pár online kalkulátorral megtudsz tenni, adj hozzá egy keveset(elég max 400,hogy ne zsírosodj). Fehérjére állítólag elég az 1,6/testsúlykkg,de 2 a biztos. Emellett emeld meg a szénhidrátmennyiségedet. Fehérje shake meg a csokit nem értem, teljesen felesleges, 50kgra lazán betudsz vinni bőven pár étkezéssel makró tápanyagokat. Igazából ezek csak arra vannak hogy megkönnyítsék a fehérjebevitelt de egyáltalán nem kötelező,főleg nem ilyen súlyra. Hajrá!
2021. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Elhagyhatod a tej tojas halat nem lesz semmi.. am is 5kg pluszt akaraz akkor a szenhidrat a fontosabb nem a feherje. Meg be tudod vinni csomo mas dogbol is..

Edz nagyobb sulyokkal ha fel akarsz pakolni kicsit es egyel tobb szenhidratot meg zsirt. Pl rizst, zabot, edesburit, mogyorovajat, tokmagot, avokadot.

2021. jan. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat :)

Egyaltalan nem eszem iszom magaba ezeket (tej,tojas,hal) nagyon regota.

Inkabb izmosabb szeretnek lenni

2021. jan. 2. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Hust egyel rizzsel krumplival a foetkezes alkalmaval.

Feherjet felesleges innal, olyan alacsony sulynal konnyu bevinni a megfelelő mennyiségű makrokat

2021. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!