Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A munkahelyem miatt nincs...

A munkahelyem miatt nincs időm edzeni, nyáron lesz 1 éve hogy nem edzek de nemrég lementem a terembe és az erőnlétem megmaradt semmivel sem lettem gyengébb ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Igaz erősebb sem lettem de ez érthető

Fizikumom csak annyiban változott hogy a rossz étrend miatt zsírt szedtem fel, és olyan "puhább" lettem vagy hogy mondjam


2021. ápr. 28. 23:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor eddig nem voltam tisztában azzal, hogy mi illik és mi nem.

Köszönöm a személy edzői tanácsodat, Mr. Olympia. Ugyan nem rólam kéne, hogy szó legyen, hanem a kérdező kérdéséről, de ettől függetlenül én köszönöm!

2021. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Te irkaltad le mit szenvedtel ossze 6 ev alatt, senki sem kerdezte. Csak megerositetted, hogy valoban nem volt effektiv az edzesed, hiaba hisztizel mint egy ovodas, ami tortent megtortent.
2021. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Akkoriban 120kg ba ment 2 ismétlés. És mikor nemrég lementem kipróbálni ugyanúgy 120kg ba 2 ismetles. Fekvenyomásról van szó.

Fizikai munkát végzek betonkerítéseket gyártok.

2021. ápr. 29. 16:10
 14/19 A kérdező kommentje:
A kérdést csak azért írtam ki mert érdekel mi mindentől függ az izom és erőnlét szinten tartása. Mert egykét oldalon olyat is olvastam hogy 2 hét edzés kihagyás után az izmok mérete csökken.
2021. ápr. 29. 16:13
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete kihagysz és nem csinálsz semmit és szemetet eszel akkor igen csökkenhet, de te fizikai munkát végeztél ezért ne csökkent.
2021. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem 6 is megy a 120ba 75 kgsan. 2ot folosleges nyomni.. Eromelo szempontbol semmi. Testepitoibol meg ertelmetlen kb 🤷‍♂️
2021. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Utolsó neked 2 dolgot tudok tanácsolni

Tanulj és nőlj fel

2021. ápr. 29. 22:44
 18/19 anonim ***** válasza:
Mit tanuljak? 😀 versenyszinten csinalom evek ota.
2021. ápr. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na akkor mutasd magad, hátha ismerlek, pár színpadon én is álltam már, és mindig az elsők között végeztem😉
2021. ápr. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!