Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mely márkát ajánlanátok...

Mely márkát ajánlanátok edzőpad vásárláshoz?

Figyelt kérdés

Otthonra szeretnék egy állítható háttámlás padot, lehetőleg erős vázzal. Nem szívesen szeretném, ha összetörne alattam. Láttam már üzletekben ránézésre is olyan gyengéket, hogy inkább rá sem ülnék...

Biztosan jobban jártasok vagytok a sporteszköz márkákban, erre kérek szépen tanácsot. :)



2021. máj. 23. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy ilyet vettem, és minden gyakorlathoz tökéletes, és árban is megérte. 100 kg-val nyomtam már rajta fekve, és stabil, erős pad. Bár jelenleg nincs készleten.

[link]

2021. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Haat en ink nem a dechatlonost vennem. Sztem nem tul stabil. Bar attol fugg mennyivel nyomod. Meg allvany is kell hozza. Mondjuk lega tudsz labazni is. Gorillas.hu-n nezelodj. Ott van minden
2021. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!