Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi diétás étrendemből?

Figyelt kérdés

70 kg vagyok, zsírból szeretnék fogyni, 30 százalékos a testzsírom.


Heti 5ször reggel éhgyomorra aerob (szobabicikli 45 perc)

Ezután egy adag tejsavófehérje. Majd délelőtt mégegy adag tejsavófehérje. 12 és 1 között 125 gramm rízs + tonhal. Délután mégegy adag tejsavófehérje.


Este pedig csirkemell + zöldség + 1-2 doboz sör (1 doboz sör 15 gram szénhidrát amúgy)


Súlyzós edzést nem végzek.


Vélemény?


2021. jún. 28. 13:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Mikrotápanyag? Dupla adag sciteces Multi-pro-t veszek be minden nap.
2021. jún. 29. 08:48
 12/37 anonim ***** válasza:
Ha ennyire értesz hozzá, akkor csináld.
2021. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Pár kora reggeli kérdés:


1. milyen magas vagy?

2. honnan szedted ezt a 30 % os testzsírt?

csak mert ha 70 kiló vagy 30% testzsír 21 kilót jelent ami 49 kilót hagy minden másra. Tudod bőr, vér, izmok, belsőszervek, csontváz meg ilyenek. Ha nem vagy extrém alacsony ez sehogy nem jön ki.


3. Mennyi a napi kalória felhasználásod? mit dolgozol?


Ja igen a sör decije lehet csak 1,5 gramm szénhidrát de kalóriába meg 33 kcal körül van ami egy liter esetében már 330 kcal nem 60 mint amit szerintem te számoltál.


[link]


Dupla adag vitamint szedni meg felesleges csak lehúzod a wc-n.

2021. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

#9

[link]

2021. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

1, 173 centi magas vagyok


2, A 30%-os testzsírt onnan szedem, hogy elég nagy a hasam. Ha nem is 30%, de 25% kell, hogy legyen.


3, A napi kalóriafelhasználásom nem tudom, de reggel szobabiciklizek 45 percet heti 5ször. A nap további részében ülök / néha elmegyek ide-oda, szellemi munkát végzek számítógép előtt.


4, Ezt a diétát és a reggeli aerob edzést csinálom egyébként már 2019 novembere óta. Előtte terembe jártam 12 évig, de abbahagytam a járvány miatt. Azóta se mentem vissza.


5, Nem tudom, hogy van-e változás magamom. Nem látom, nem vagyok benne biztos. Szerintem nincs. A hasam ugyanolyan nagy.


6, Csináltam ketogén diétát ezelatt az időszak alatt 5 hónapig is (120 gram fehérje, 90 gram zsír, 15 gram szénhidrát - 1400 / 1500 kalória). Nem tudom, hogy használt-e, nem vagyok biztos a változásban, nem látom magamon. Nemrég tértem vissza újra a fent részletezett diétámra.

2021. jún. 29. 11:22
 16/37 anonim ***** válasza:
A hosszú idő alatt a súlyod sem változott?
2021. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt csinaltad 2 evig es nem valt be akkor most mitol lenne jo?
2021. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

"A hosszú idő alatt a súlyod sem változott?"


Kb 2 kilót fogytam, de szerintem az csak izomól történt, nem zsírból, mivel az edzést abbahagytam.


"Ha ezt csinaltad 2 evig es nem valt be akkor most mitol lenne jo?"


Hát mert alacsony a szénhidrát és a zsír, magas a fehérje, kevés a kalória. Mi lehet ennél jobb? Volt olyan rövid időszak (kb 3 hónap), hogy a szénhidrátot levittem 80 grammra, (fehérje maradt 140 gr, zsír 20 gr), de nem hozott változást (kb 1500-1700 kalória). Ezeken a napokon a szénhidrátot kizárólag zabpehelyől vagy vörösbabból vittem be, mert ezeknek jo alacsony a GI-je. De ez sem hozott nagy érdemi változást.


Volt olyan időszak is, hogy szombatonként összezabáltam mindent, utána a következő szombatig tartottam 100-120 gr körüli szénhidrátot (rízsből / zabpehelyből vagy vörösbabból, mikor miből)

2021. jún. 29. 14:54
 19/37 anonim ***** válasza:
Hat akkor az edzest kell novelni ha ez nem valt be. En beraknek meg mininum heti 3-4x1 ora sulyzos edzest.
2021. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Hello én vagyok megint.


Szóval a BMI-d szerint tökéletes súlyban vagy.

[link]

Ha van időd és egy centid mérd meg a derekad kerületét. Több mint a magasság/ 2 ?

Nem tudom, hogy milyen a felfúvódott hasad de lehet, hogy ételallergiád van.

Melyik képre hasonlítasz?

[link]

2021. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!