Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire hatásos ha minden...

Mennyire hatásos ha minden második nap edzek?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már, hogy a heti 3 edzés minimum meg kell, hogy legyen, hogy látványos legyen a fejlődés. Viszont sokan mondják, hogy egy nap edzés egy nap pihenő a jól bevált módszer. Melyik lehet a jobb választás?

2021. aug. 30. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen az edzés, mennyire terhel meg, milyen fizikai állapotban vagy most, mennyi idős vagy (milyen gyorsan regenerálódsz), mennyi ideig tart egy edzés, és az milyen intenzitású. Kezdd el, és majd meglátod, kitapasztalod. Hajrá :)!
2021. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
2 nap edzés 1 nap pihenő
2021. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felosztástól függ.
2021. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Èn 1 hetből 5 napot edzek+a meccseim kosarlabdázok fél órás edzesek de nekem nem terhelo.

Edz 2 napot és pihenj 1 napot és ha érzed hogy kevés neked 2 nap edzés akkor növeld 3 edzéssel

2021. aug. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
jó lehet így is
2021. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most elkezdtem úgy, hogy 2 nap edzés egy nap pihenő. Szerintem ez lesz a legjobb. Így érzem azt, hogy kipihent is vagyok és az edzés jól esik. Köszi mindenkinek a válaszokat
2021. szept. 3. 18:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!