Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felkérdezzem? Mert már nagyon...

Felkérdezzem? Mert már nagyon kezdem unni és úgy jön le az egész , hogy próbál engem kostolgatni,méregetni.

Figyelt kérdés

2 hónapja járok egy új edzoterembe, 3 éve edzek rendszeresen kajára is oda figyelek.

2 hónapja termet váltottam és kb múlthéttől kezdve jár oda egy cigány gyerek, aki állandóan hozzám jön hogy beszállhat-e, nyomjuk e felváltva. Ilyenkor azt mondom hogy persze gyere gyorsan lenyomjuk, de mikor végzek pl a csigás tricepsz letolassal és megyekfekve szűkbe nyomni oda is jön utánam hogy ő be akar szállni. Nagyon kezdem már unni a pofáját, hogy állandóan csak hozzám jön és állandóan figyel, méreget.

Mire jó ez? Direkt nem szólok már mert konfliktus kerülő ember vagyok, de egy ütésből leverném ha arról lenne szó. Van mikor 2-3 rokonnal jön akkor is persze hogy hozzám jönnek, gyenge sz*r az összes és feszítgetnek fordítanak a terembe, nevetgelnek mint a majmok az ilyeneket miért engedik be? Nálatok is vannak ilyenek? Egyébként félig én is cigány vagyok, de tanult normális és amúgy senki se mondaná meg rólam hogy az vagyok, de megkell mondani az őszintét mindig a cigányokkal van a baj én még olyannal nem találkoztam hogy magyar kotekedett volna, max részegen.



máj. 15. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj máshova edzeni
máj. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez miért lenne kóstolgatás?

lehet próbál tőled ellesni dolgokat

mond meg neki hogy zavar

máj. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes, hogy velem soha nem történik ilyen. Mindig olyanokat pécéznek ki, akiket ki lehet pécézni. Állj a sarkadra, és jelezd nekik, hogy ez téged rohadtul irritál, úgyhogy szálljanak le rólad, mert egyedül akarsz edzeni, hisz nem vagytok barátok, ne tapadjanak rád. Ezt mindjárt az elején kellett volna, mert ha a fejedre nőnek, akkor utána már nehéz kikeveredni a dologból, mert nem vesznek komolyan (eddig se vettek). Ha nem tudsz a sarkadra állni, akkor jelezd a vezetőség felé, hogy téged, mint fizető vendég zaklatnak, és gátolnak az edzésben.

Konditerem váltása nem opció, ahol tiszta lappal tudsz kezdeni?

máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A többivel igazából nincs bajom, ez az egy srác jön oda mindig pofátlankodni.

És próbál hizelegni beszélgetni mintha legjobb barátok lennénk, én nem barátkozni megyek a terembe főleg nem egy ilyennel. Múltkor is a kistesóival jött oda és várnom kellett vagy 4 percet mire végeztek egy szettel. Én nyugodt ember vagyok, viszont legközelebb elkuldom a p*csába.

máj. 15. 09:31
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Rég itt lett volna az ideje.
máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj hogy be akar szállni mert mások is be szoktak, hanem azzal hogy állandóan kinéz engem és hozzám jön senki máshoz és ezt már más is mondta. Ugyanakkor van hogy hoz magával valakit akinél fogja sincs az edzesrol beszállnak majd kb 3-4 percig mutogatás neki hogy mit hogyan kéne csinálni miközben ő se tudja helyesen kivitelezni a gyakorlatot, és én ezalatt a 3-4 perc alatt mondjuk lenyomtam volna egy szettet és nem kéne két szett között ilyen sok időt pihennem.

Az a baj velem hogy túl korrekt vagyok mindenkivel ha valaki oda jön hozzám hogy beszallhat e akkor azt mondom gyere, míg sokan mások ezt nem engedik meg hanem azt válaszoljak hogy van xy köröm még utána jöhetsz.

máj. 15. 11:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd hogy bocsi most nem
máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#7, igen, de ezért vagyunk emberek, mert megtudjuk egymással beszélni, nem pedig leütjük a másikat. Mondd meg neki, hogy egyedül jobban szeretsz edzeni és kész.
máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg akar dugni.Komolyan nem esik le,hogy izzik a levegő?

Beszélj neki a barátnődről meg csajokrol.Biztos leesik neki hogy nem vagy meleg.

Mondjuk azt speciel nem tudhatom,de ha az vagy, akkor meg csinálj úgy,mintha nem lennél meleg..

máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tatyó ***** válasza:

9: Bakker, nekem is ez jött le... akkor lehet benne valami...


Kérdező:

1: ne becsülj le senkit! ("egy ütésből levernéd") lehet...

2: lehet, hogy Neked kellemetlen, de ő jelenleg barátkozni akar Veled.

Tedd kezdésnek azt amit a 9-es javasol.

máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!