Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Keveset eszem és rosszul....

Keveset eszem és rosszul. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni edzeni, viszont az étkezéssel problémáim vannak. Nagyjából olyan 1000 kalória körül eszem egy nap, ennek nagy része szénhidrát, tehát a mennyiséggel és minőséggel is gondok vannak. Most az egyetem is betett, mert az óráim miatt össze-vissza tudok csak enni.

Mennyit kellene egyek egy nap? 169 centi vagyok és 59 kiló. Izom az csak elhanyagolható mennyiségben van rajtam, ellenben zsír az rengeteg. Kardióra gondoltam, biciklizésre és súlyos edzésre.



2021. szept. 10. 10:22
 1/4 A kérdező kommentje:
18L
2021. szept. 10. 10:25
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Sztem edzeni sem fogsz tudni normálisan, ha ennyire elfoglalt vagy, dehát ez ilyen, vannak ilyen időszakok az ember életében.


Ússzál és fussál.

Ezekhez nem kell szinte semmi csak akaraterő, kicsi a sérülés esély és az egész testet megmozgatja, tehát fogyni és izmosodni fogsz. Ez majd hozza az éhséget, főleg az úszás, utána mindig farkaséhes vagyok.


Kaja terén meg egyél normálisan. Főtt kaját, húst, zöldséget.


Az ilyen mekis gyorséttermi kajákat felejtsd el, borzasztóan károsak.

2021. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Főzz előre 3 napra, dobozolj.

Minden nap mozogj 1-2 órát, és csak ha ez megy, kezdjel edzeni.

2021. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vihetsz magaddal is enni, ahogy az előző mondja, az egyszerű kajákat gyorsan meg lehet főzni


A kardió kihagyható szerintem, a bicikli meg középtempóban (aerob) menjen


Menjen a husi, tojás, rizs, zab, köles, tetszőleges zöldségek; a cukor, étolaj, glutén elhagyása is fontos; tej helyett zabtej, sütéshez állati zsír, ha van rá pénz vitamin; és 2 hét múlva is már jobban fogod érezni magad.

2021. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!