Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a lehető legdurbább,...

Melyik a lehető legdurbább, leghatásosabb tömegnövelő por? Valamint mit ajánlanátok még, hogy feltudjak szedni a lehető legtöbb kilót?

Figyelt kérdés

Már születésem óta vékony vagyok... Jelenleg 21éves 185cm 65kg.

5éve, hogy próbálok hízni, és 57kg-rol sikerült feljutnom 65-re... de ez már 3éve... folyamatosan ingadozok 65 és 69között... de én végre elakarom érni a 75kilót, így kicsit agresszívabbra szeretnék váltani..., ezért szeretném a lehető legdurvább tömegnövelőt megrendelni, akár napi 2adagot is megiszok belőle, valamint mindent ami a hízásban segít meg akarom venni!


Mindenféle tanácsot elfogadok tömegnöveléshez, akár étkezési tanácsok is jöhetnek.


2021. dec. 2. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Idézem az egyik erőemelő bajnokot, aki az edzőm volt:" Önmagában semmilyen portól nem leszel izmos, max nagydarab és tunya. Inkább emelgessed a vasakat, és egyél természetes fehérjéket: húst, halat, tejterméket, tojást."

ha vkinek, hát neki biztos lehet hinni.

2021. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jah, de ezeket mind eszem, és súlyokat is emelegetek, rendszeresen edzek... de akkoris full vékony vagyok, es csak szálkásítok... én tömeget akarok növelni, de nem tudok, hiába eszek, egyszerűen nem hízok
2021. dec. 2. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Az a baj hogy veled hogy rövid idő alatt akarsz elérni valamit amihez kell jó pár év 5 éve tornázol ez szép és jó még serdülő gyermek voltal persze hogy nem hiztal ez normális.. de egy valamit érts meg nincs olyan hogy rövidebb út. Tornázz még 5 évet 25-26 évesen biztos gci jól fogsz kinézni . De ha ilyen porokkal meg csodaszarokban hiszel járhatsz dialízisre 25 évesen mert sovány gyors anyagcseréjű embernél az bizony fehérje mérgezést okoz ami nagyon gyorsan leépíti a veséket az meg vissza fordíthatatlan
2021. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Mekis menü.
2021. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Semmi nincs a tömegnövelő porokban amire tényleg szükség lenne. Legtöbb amit elérhetsz velük, hogy cukorbeteg leszel. Az a baj nálad (és még sok embernél mint pl. én) hogy egyszerűen az étvágy meg se közelíti azt a mennyiséget amit meg kell enni.

Én minimum 3000kcalt szoktam enni, edzésnapokon inkább 3500kcal, de ha bírom több is. Ennyitől már hízok én is. Alapvetően lassú felszívódású szénhidrátokból fedezem, de zsír is van bőven az étrendemben, nem a legjobb forrásokból.

Végső soron neked kell összerakni az étrended, de néhány alap egyszerű dolog:

sótlan földimogyoró. Rengeteg ch, zsír és fehérje. Ha csak 100g-ot megeszel bevittél már kb 600kcalt.

Készíts turmixot. Én edzésnapokon szoktam olyat, hogy fél liter zsíros tej, 2db banán (meghámozva kb 200-250g), 100g zab, egy kocka túró (kb 80-90g). Ez már önmagában majdnem 1000kcal. És csak simán megiszod.

Aztán persze mehet ezerrel a pörkölt rizzsel, bulgurral, vagy ha nem szempont az egészség és a vércukorszint akkor tészta vagy akár krumpli - csak az utóbbiból nagyon sokat kell enni mert kevés benne a tápanyag.

2021. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi kcalt viszel be? Makrok?
2021. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Lótej (csődör) mindenképp menjen, mellette mehet sajttal töltött rántott párizsi, vacsira könnyű kcal forrásnak pedig étkezési sertészsír.
2021. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Duplázd meg azt, amit most eszel.
2021. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volumass 35
2021. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!