Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szójaprotein jó megoldás...

A szójaprotein jó megoldás lehet későbbi hajproblémák megelőzésére?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig azt gondoltam, csak arról van szó, hogy a szója csökkenti a tesztoszterontermelést, így bár jó a hajnak, a konditermi fejlődést nem nagyon segíti.


A cikk viszont arról ír, hogy a szója kifejezetten támadja a hajhagymákban felhalmozódó DHT -t is a tesztoszteron befolyásolása nélkül. Gyakorlatilag egy természetes alternatíva lehet a Finasteride -re.



2021. dec. 15. 10:15
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Továbbá azt is tudjuk, hogy egyre több a vegán testépítő a youtube -on, akik sokszor még azt is állítják, hogy a vegán étrend kifejezetten segített a fejlődésben.
2021. dec. 15. 10:17
 2/26 anonim ***** válasza:
66%

A szója nem csökkenti a tesztoszteron termelést.

Ha genetikailag hajlamos vagy a hajvesztésre semmi nem fogja megállítani.

2021. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2: Az internet tele van sikertörténetekkel. Nekem a leginspirálóbb Mattdominance esete, aki szerintem Trt mellett harcol a kopaszodással. 5 évvel ezelőtt gyakorlatilag alig volt haja, aztán különböző szerekkel megállította a kopaszodást. Végül egy hajbeültetéssel visszajött a 15 éves kori szintre.


(Igazából előbb volt a hajbeültetés, aztán a szerek, amikor tovább terjedet a borzalom)

2021. dec. 15. 10:30
 4/26 nemaRendőrség ***** válasza:

A hajbe(valojában át)ültetés az egyetlen megoldás.


A fejed tetején lévő hajhagyma érzékeny mindenre is, a tarkódon lévőt kvázi a tűz sem pusztítja el.

A tarkóról szokás átrakni a fej tetejére.

Minden más humbukk vagy ha működik akkor pedig életveszélyes.


A kedvencem az a szer ami 100%ban megállítja a kopaszodást és vissza is fordítja, férfiak esetén. Viszont van egy igen súlyos mellékhatása, már nem a férfira nézve:

Ha beleélvez egy nőbe a nő steril lesz.

A szer hatására olyan anyag kerül az ejakulációba ami a nő összes petesejtjét elpusztítja.

A szert szerencsére betiltották

2021. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nem merült fel benned, hogy ezeket a sikertörténeteket szponzorálják?


Ha valódi alternatíva lenne a hajhullás ellen, akkor nem csak ilyen emberektől hallanad, hanem valódi orvosoktól is a háziorvosodtól a bőrgyógyászodig.

2021. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

5: A videóban lehet látni a csávó fejét.


"Ha beleélvez egy nőbe a nő steril lesz.

A szer hatására olyan anyag kerül az ejakulációba ami a nő összes petesejtjét elpusztítja.

A szert szerencsére betiltották":


Melyik szerről van szó?

2021. dec. 15. 11:09
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi nem elég, hogy latni a fejét.

Tudomanyosan igazolt tények kellenek.

2021. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
7: Nekem elég a haj ebben az esetben. Egyértelműen ott van és javult.
2021. dec. 15. 11:37
 9/26 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek hair system -et használ a transzplantált haj mögötti részen?
2021. dec. 15. 11:38
 10/26 anonim ***** válasza:
Humbukk.. meg ha igaz is 1-2 eset nem bizonyitja
2021. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!