Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél év kihagyás után újra...

Fél év kihagyás után újra edzek és sűrűn szédülök sorozatok végén. Miért?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ebből lehetetlen megállapítani.Egy orvos se tudna értékelhető választ adni kivizsgálás nélkül.

A szédülés hátterében állhat valami betegség, egészségügyi probléma. Vagy épp nem megfelelő étkezés, kevés kalóriát viszel be és egyszerűen nincs elég erőd a súlyzós terheléshez. Vagy mondjuk nem megfelelő ,tápláló ételeket fogyasztasz.Nem pihensz eleget. Ezek jutottak hirtelen eszembe ,de elképzelhető hogy egyiknek sincs köze a problémához.

Tekints vissza a múltba...régen is volt hasonló problémád? Mikor edzettél,vagy akkor minden oké volt? Ha igen,akkor ahhoz képest változott valami? Attól eltekintve hogy kell kis idő,míg újra belerázódsz...

Zárd ki az alapvető hibákat...és ha akkor sem szűnik meg a probléma fordulj mihamarabb orvoshoz!

2022. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem túl sokat akarsz egyszerre. csökkentsd a súlyokat és utna szép lassan fokozatosan emeld a régi szintre

az is lehet hgoy a vércukrod ingadozik, ezért egyél 1-1,5 órával edzés előtt egy telejs étkezést és edzés előtt rögtön valami gyors cukorforrást, pl banánt. edzés után rögtön pedig szőlőcukrot, ahány kiló vgay, annyinak a felét grammban


ha voltál covidos, akkor postcovid tünet is lehet (én mióta covid után újra edzek, éhgyomros kardiók után rendszeresen rosszul voltam. a szőlőcukor megoldotta a problémát, de persze járok még kivizsgálásokra)

2022. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!