Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minden edzőteremben ez van?

Minden edzőteremben ez van?

Figyelt kérdés

alig telik el úgy hét, hogy ne jönne oda hozzám valaki okoskodni. általában középkorú férfiak. 18 éves vagyok, most kezdtem az edzést, nyilván nem vagyok profi, de már nagyon unom, hogy ezek a középkorú emberek odajönnek okoskodni.

állandóan kijavítanak, pedig nem kértem a nagy segítségüket. olyan is volt, aki konkrétan kivette a súlyzót a kezemből és megmutatta, hogyan kell csinálni azt a gyakorlatot, amit elvileg én full rosszul csinálok. volt olyan, aki fél órát dumált nekem edzésről és kajálásról, és emiatt nem maradt időm rendesen leedzeni.

rendesen gyomorgörcsöm van, ha meglátom őket a teremben. akkor jó, amikor többen vannak, mert akkor lefoglalják egymást a hülyeségeikkel, de ha egyedül van valamelyik, akkor már egyből megy oda valakihez tanítani. szívesen fogadok el tanácsot hozzáértőktől, de a folyamatos kioktatásra nincs szükségem. már azon vagyok, hogy el fogom őket küldeni a fenébe.

ha izmosabb leszek látványosan, akkor ugye el fognak kerülni engem? más edzőteremben is ezt csinálják néhányan?



2022. máj. 25. 16:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nőként csajok közé járok , ott ilyen nincs. Ők elcsacsorásznak egymás között , maximum rámszólnak, hogy miért nem csinálom kisebb súllyal , mert az irgalmatlan nehéz, és látszik , hogy szenvedek 😅
2022. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 90% szabálytalanul edz és keveset mondtam. :D
2022. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek 90 százaléka szabálytalanul edz. Ez valóban így van. Viszont más egy szabálytalanul edző fiúnak/lánynak jószándékúan szólni és segíteni, meg teljesen más feleslegesen kötözködni, okoskodni. Itt nem azokról az emberekről van szó, akik kijavítanak valakit, aki láthatóan sérülésveszélyesen csinálja az adott gyakorlatot. Szökőévente nekem is előfordul, hogy kijavítok valakit, mert ha nem szólnék neki, akkor kitörne a válla, de azért ha minden szabálytalanul edző sráccal leállnék javítgatni, akkor 5 percem maradna a saját edzésemre.

Itt azokról az emberekről van szó, akik elolvastak két shopbuilder cikket, aztán lejárnak évtizedekig bohóckodni, csigákat húzogatni, szociális életet élni, röhögcsélni a haverokkal, meg a fiataloknak kérkedni a nem létező tudásukkal/tapasztalatukkal. Itt azokról az idegesítő öregekről van szó, akik képesek egy erőemelő low bar guggolásába belepofázni, amikor azt sem tudják, hogy az mit jelent, meg azokról, akik egy 200 kilóval deadliftelő egyént akarnak megtanítani felhúzni.

Nem a segítő szándékú, korrekt, normális emberekről van szó, hanem a feleslegesen okoskodó, szőrszálhasogató, önjelölt szakértőkről és professzorokról, akik tényleg képesek fél órás kiselőadást tartani a bicepszezésről. Ne tegyünk úgy, mintha nem ismernénk ezt a típust. Ilyenek ezen az oldalon is vannak kommentmezőkben bőven.

2022. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12-nek igaza van, ha nem is 90%, de nagyon sokan edzenek szabálytalanul. Pl. kétkezes bicepszhúzásnál belelendítenek és/vagy elmozdítják a felkarjukat, vagy ott az áthúzás, amiből tricepsz gyakorlatot csinálnak, mert ugye muszáj baromi nagy súllyal csinálni, oldalemelést is nagyon sokan elrontják, és még lehetne sorolni. Szóval az összes teremben lehetne kötekedni.
2022. máj. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

Mindenhol vannak ilyen niggerek!

Ezek nem edzeni mennek a terembe, hanem pofázni.

Sok ilyet láttam, hogy kettőt emel nyögve, bevörösödött fejjel, aztán megy a pulthoz fel órát teszi az agyát a csajnak, utána ismét kettőt beszarásig emel,aztán keres valakit, akinek dumálhat fél órát.

De ők a legkeményebbek a teremben. 💪😉

2022. máj. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

15:


Nekem ők a kedvenc "tipikus konditermes arcaim". Általában bicepszeznek, természetesen a 24 kilós kézisúlyzóval, amit nem bírnak el, viszont jól mutat a nagy súly, majd ordítva, derékból belelendítve kierőszakolnak 3-4 ismétlést, utáva tök vörös fejjel mennek fűzni a pultos csajt, aki már elmondta nekik legalább 6x hogy nem akar d*gni.😅

2022. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!