Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv. Most kezdtem a tömegnöve...

Üdv. Most kezdtem a tömegnövelést,heti 4-5 edzésem van.Colaval hidratálhatok?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne,hogy mennyivel rosszabb az,ha a vizet colaval helyettesítem?Kreatint is szedek,és mindenhol azt olvasom,hogy kell a hidratálás,napi 3-4 l víz.

Ha üdítővel teszem ezt meg,hátráltatni fog?



2022. júl. 12. 00:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Én is iszok üdítőt sport mellett, mert finom és jólesik, de ásványvizet is. Arányaiban az üdítő 1 pohár v doboz, a vízből lemegy 1-1.5L.

Csak cukros vackot ne igyál.

2022. júl. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

A tömegelés nem azt jelenti, hogy mehet minden szar, ehetsz-ihatsz mértéktelenül minden szemetet, tök mindegy, csak jöjjenek a kalóriák, jöjjenek a kilók. Élből naturál hobbigyúrósként nem tudom, hogy mit tömegelsz, pláne tudáshiányos kezdőként. Csak be fogsz hízni, de izmos nem leszel.

Ha neked az a terved, hogy ivóvizet egyáltalán nem fogyasztasz, hanem helyette csak cukorral, szörppel, aromával, színezékkel telenyomott hulladékot fogsz vedelni nap 3-4 literes mennyiségben heteken, hónapokon keresztül, akkor hajrá. Kíváncsi vagyok, hogy a szervezeted benyújtja-e a számlát. Az edzésprogramodról és az étrendedről nem is merek kérdezni, hiszen biztos mindkettő profi.

2022. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Kreatint nem tudom minek szedsz. Én 3-4 liter kólát biztos nem innék meg. 1 pohárral szoktam és bekeverek egy izotóniás italt is, az se kevés cukor. A lényeg, hogy tudd a határaid kalóriamennyiségben de attól, hogy "tömegelsz" még nem kötelező cukorbetegnek lenni.
2022. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egyet megsúgok,2.válaszoló!

Ez a több l cola már kb.7-8 éve rendszeres,hogy lemegy naponta,és köszönöm szépen,de nem nyújtotta be még a szervezetem be a számlát,sőt nagyon ritka az olyan egészséges ember mint én! ;)

22 évesen 68 kg vagyok,gondolom az annyira nem egészségtelen! ;)

2022. júl. 12. 10:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne sugdolózzál, a testsúly magában pont semmilyen információt nem hordoz az egészségi állapotodról. Attól még lehetnek lappangó vagy krónikus belgyógyászati diszfunkcióid, mert nem vagy dagadt. Igyad a napi 4 liter kóládat, aztán remélem tíz év múlva is fogod tudni kommentben verni magad a tökéletes egészségedre. Mellesleg ha te magadban eldöntötted, hogy ez a baromság számodra oké, és te napi több liter kólával vagy csak hajlandó "hidratálni", akkor minek írsz ki kérdést? Igyad a kóládat, velünk nem szúrsz ki.
2022. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk ebben nemtudok nem igazat adni,hogy belső probléma lehet ettől függetlenül,ezzel valószínűleg nem mondasz hülyeséget.

A kérdésem meg pont azért tettem fel,mert ebben a témában tudatlan vagyok,ezért kértem segítséget!

2022. júl. 12. 13:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne igyál napi 4 liter kólát, pláne ne ivóvíz helyett, tömegelés ide vagy oda (naturál hobbigyúrósként tényleg mókás ez a tömegelős-szálkásítós ökörség). Segítettem?
2022. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hidratálhatsz vele, csak egészségtelen.
2022. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Tömegelgéssel akkor kérdező aztán meg száradjál be, csak vigyázz, hogy a 8 kg zsír + 2kg bekötött víz mellett felszedett 129g izomból lehetőleg 100nál több ne menjen egy ki-beszáradós szálkásodás közepette naturálként


Amire még érdemes odafigyelned:

Anabolikus kerítés

BCAA

Glutamin

CH hintáztatás

Deload

Alapgyakorlatok kerülése


Garantált a siker

2022. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne vidd túlzásba! Hülyeség megvonni magadtól bármit is. Amúgy naturálban felesleges a heti 5 edzés, pláne ha a tömegnövelés a cél, heti 4 untig elég.
2022. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!