Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egyáltalán nem eszek húst,...

Ha egyáltalán nem eszek húst, akkor ebédre csinálhatom azt,hogy eszek rizst, zöldségeket viszont hús helyett megiszok egy fehérjeturmixot?

Figyelt kérdés
Mert ugye a testépítők csirke,rizst esznek zöldséggel és ezért gondoltam hogy ez így jó alternatíva lenne. Illetve 65 kg-os nő vagyok,szóval nekem napi kb 130 gramm fehérjét kellene ennem, viszont így hogy nem eszek,húst,tojást így nagyon nehéz megoldani, illetve tejtermékből is csak pár fajtát eszek meg.

2022. okt. 27. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
7-éve semmilyen húst nem eszek, nem is hiányzik csak jött egy Isteni szikra és azóta nem kell . Jól meg vagyok, most vagyok 35/N .
2022. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hús tojás nem, tejtermék kevés... naés a hüvelyesek? Szejtán? Persze a turmix is megteszi.
2022. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aztán naponta lenyomsz 5 adag port?
2022. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tényleg nem tudom mivel tudnám a napi fehérjebevitelemet megoldani. Proteinszeleteket eszek, fehérjeturmixot iszok. Szóval 3-as igen előfordul, hogy napi 3-4-et is megiszok. 2-es a babot,lencsét,sárgaborsót szeretem,de itt megállt a repertoár,viszont nem fogom mindennap ezeket enni.
2022. okt. 27. 21:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyesek, olajos magvak, gabonák. Ezek kiváló növényi fehérje források.

Továbbá mizu a halakkal?

2022. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy felnőtt hús-vér ember tud így gondolkodni.
2022. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös, sajnos nem igazán szeretem a halat. 6-os,nem értem mi a probléma?
2022. okt. 27. 23:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neked napi 130 g fehérjét megenned. 2 g/tskg a versenysportolókra vonatkozik, gondolom nem a Miss Popsi 2022-re készülsz. 1,5 g/tskg fehérje bőven elég.

Bab, lencse, borsó, tofu, olajos magvak, ezek nagyon jó fehérjeforrások. A proteinszeletről és a fehérjeporokról nem árt tudni, hogy manapság igencsak túl vannak árazva. Az eladónak és a gyártónak hízni fog a zsebe.

2022. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
Igen, ha vállalod a következményeket.
2022. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy a por qrva drága. Napi 5 adag az kB 60 ezer Ft havonta, több is. Plusz folyadék, ami gyorsan felszívódik, érdemesebb normális kajából fedezni, mert fehérje és fehérje közt is van különbség. Am neten meg youtubon biztos vannak vegán étrendek sporthoz, Clarence Kennedy pl nem eszik semmit amit te sem, keress rá. 130g pedig sztem felesleges, neked még a 100 is bőven elég lenne
2022. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!