Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egyáltalán nem eszek húst,...

Ha egyáltalán nem eszek húst, akkor ebédre csinálhatom azt,hogy eszek rizst, zöldségeket viszont hús helyett megiszok egy fehérjeturmixot?

Figyelt kérdés
Mert ugye a testépítők csirke,rizst esznek zöldséggel és ezért gondoltam hogy ez így jó alternatíva lenne. Illetve 65 kg-os nő vagyok,szóval nekem napi kb 130 gramm fehérjét kellene ennem, viszont így hogy nem eszek,húst,tojást így nagyon nehéz megoldani, illetve tejtermékből is csak pár fajtát eszek meg.

2022. okt. 27. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Túró?


250g csirkében kb. 56,25g fehérje van.


250g-os zsírszegény túróban kb. 37,5g fehérje van. Egy 450g-os kefírben vagy joghurtban kb. 13,5g fehérje van. Tehát a túró és kefír/joghurt kombóval 51g fehérjéhez jutsz, ami elég közel van az 56,25g csirkéhez.


Viszont ebben valamivel több zsír van.


A fehérjepor abból a szempontból jó, hogy ugyanezt a mennyiséget be tudod vinni két kanállal és minimális a zsírtartalma.


Az árakat is össze kell hasonlítani, hogy melyik éri meg neked jobban.


Az biztos, hogy a fehérjepor a legegyszerűbb megoldás, ezért hozták létre.

Azt is csinálhatod, hogy fele adag túró-kefír és egy kanál fehérjepor.


Mindent ki kell próbálni, aztán majd találsz egy számodra megfelelő módszert.

2022. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, viszont nem vagyok oda a tejtermékekért,a fehérjepor valóban a legegyszerűbb megoldás,viszont hozzá kell tenni hogy sokba van,mert nem egy olcsó mulatság. És igazad van,mindent ki kell próbálni,ma például már ettem egy kevés natúr csirkemellt és ízlett,szóval kísérlezgetek.
2022. okt. 30. 19:05
 13/13 A kérdező kommentje:
*kísérletezek
2022. okt. 30. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!