Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy edzőteremben minden...

Egy edzőteremben minden izomcsoportra van valami gép?

Figyelt kérdés

1. nap: combfeszítő, mell, vádli, has


2. nap: hát, combhajlító, csuklya


3. nap: váll, tricepsz, bicepsz, alkar.


Ehhez akarok egy edzéstervet, csak gépekkel… Igen. Nem kérek offot ezzel kapcsolatban.


Nem az edzésterv végett írok ide, hanem érdekel, hogy egyáltalán ez megoldható e egy edzőteremben…


És amúgy a hát ez estben a mélyhátat jelenti?



2023. márc. 25. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Általában igen. Még nem nagyon jártam olyan teremben ahol nem lett volna.

Nem tudhatjuk melyik településen vagy.


De miért csak gépekkel akarod?

2023. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bp. XX. ker. Azért csak gépekkel akarom mert kb. 18.000 forint egy havi bérlet, tehát én ennyiért olyan gépeket akarok használni amiket nem engedhetek meg magamnak itthonra… Egy 60.000 forintos fekpad meg egy 20.000 forintos súlyzó miatt nem fogok edzőterem bérletre kiadni.
2023. márc. 25. 18:12
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

"Egy 60.000 forintos fekpad meg egy 20.000 forintos súlyzó miatt nem fogok edzőterem bérletre kiadni."


Ha nincs otthon több száz kg tárcsád és súlyzóid, akkor érthető.

20.000 forintos kézisúlyzó meg nem nagyon van, hacsak nem 10kgról van szó..

Elég érdekes logikád van, nem is feltétlen értem. :D


De, hogy a kérdésedre válaszoljak: Ha egy olyan terem, ahol 18.000 forint egy havi bérlet, és nincsenek gépek, akkor az a terem egy lehúzás. Tekintve, hogy Budapestről van szó, szerintem nem lesz probléma.


"És amúgy a hát ez estben a mélyhátat jelenti?"

Ezt a kérdést sem értem. Mit értesz mélyhát alatt? Ha hátat edzenek az emberek, akkor az elsősorban a hát felső részei, illetve a széles hátizomra értendő. Ha az alsó hátra gondolsz, azt pedig külön felesleges edzeni, mert egy normális lábnapon lesz remélhetőleg egy merevlábas felhúzásod, ami ad elég terhelés neki. Csuklyát külön edzeni megint értelmét veszti, hacsak nem készülsz versenyre és le van maradva..

2023. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan termében, ahol 18.000 a havi bérlet, biztos lehetsz benne, hogy igen.
2023. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
*teremben
2023. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy napijegyet, megnezed hogy milyen gepek vannak es ha megfelel veszel berletet. Problem solved.
2023. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

"De, hogy a kérdésedre válaszoljak: Ha egy olyan terem, ahol 18.000 forint egy havi bérlet, és nincsenek gépek, akkor az a terem egy lehúzás."


Én láttam olyan termet, ahol ennél drágább volt a bérlet és minimális géppart volt.. Viszont volt rengeteg szabadsúly, erőkeret, safety bar stb.. Igazi oldschool terem volt. Talán mert már annyira kihaltak az ilyen tipusú termek, hogy a célközönség többet is hajlandó fizetni, hogy ilyen terembe járhasson.

2023. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

#7 igazából én is fizetnék azért.


Nincs bajom a gépekkel, de szerintem sok esetben több időt vesz el az izolálgatás mint az alapgyakorlatok és eredményben sokszor alapgyakorlatokkal jobban jár az ember.

Plusz előnye lenne az ilyen teremnek hogy nem lenne fullon valszeg

2023. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

"Egy edzőteremben minden izomcsoportra van valami gép?"

30 éve nem voltam olyan edzőteremben, ahol ne lehetett volna az összes izomcsoportot megedzeni valamilyen típusú gépen. A kérdés inkább az, hogy miért kell minden egyes izomcsoportra gép? Te vagy a robotzsaru? Hasra, csuklyára, bicepszre, alkarra például minek gép?

2023. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

XX kerben vagyok én is.

12900 a korlátlan bérlet és szerintem budapest második legnagyobb edzőterme!igen van minden gép,igazi old school!csak nagy súlyra tudsz fogni 🙃

Fitness2000

2023. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!