Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Keratin használatával kapcsola...

Keratin használatával kapcsolatban vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 vagyok, lány, és eljárok edzeni, bár eléggé kezdő vagyok. Sok oldalon, sok videóban láttam hogy a keratin gyorsítaná a folyamatot és növelné az izmokat. Szerintetek szedhetnék belőle? És ha igen mennyit és hogyan vagy milyen fajtát? Köszönöm az összes választ!

2023. ápr. 8. 04:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
és az se lenne baj ha legalább a nevével tisztában lennél mert egyszer elütöd ok de ketszerys
2023. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Na ezért baj az, hogy tele van a social media semmirekellő, majomszájú "gymfluencerekkel".
2023. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%

Általában nem tetszik, ha bunkó válaszok (is) érkeznek. De ez ennél a kérdésnél kivétel számomra. Teljesen jogos, egyes válaszolók nyers modora a kérdésre . Nem tudsz semmit kérdező. Nézz szét jobban, olvass a dolgok után, áss bele a témába, ha érdekel, és akkor többet fogsz látni és tudni.

Egyelőre indulj el onnan, hogy szedhetsz te bármit, normális étkezés nélkül nem fogsz előrébb jutni.

2023. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy a kreatin valamennyi pluszt ad, de csodát ne várj tőle! Feltűnően izmos nem leszel a kreatintól. Monohidrátot érdemes szedni, napi 5-6 grammot, ha szeretnél.
2023. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A kreatin (amit te írtál keratin, az más) a segítHET az izomépítésben, de nem csodaszer.


Akkor segíthet, ha mellette az étkezésed, regenerációd, és maga az edzésed is rendben van. Ha rendben van ez a 3, akkor talán pár ismétléssel erősebb lehetsz.


Viszont, vannak olyanok, akiknek ez csak placebo (mint a táplálékkiegészítők 95%-a egyébként), én pl nem veszek észre változást erőszintben akkor, amikor szedem, és akkor, amikor nem. Pedig az étkezés és alvást is komolyan veszem.

2023. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Miert nem tudtok normálisan valaszolni neki? 1 helyesírási hibán ennyire megütközni. Ma már minden fodrászati termekre előszeretettel rádobják a keratin szót (hajban található fehérje) nem hiába meg is jegyzik az emberek reklamok által. Össze keverte mikor írta, ennyi.

Lehet használni kezdőként picit segíthet is. Egyaránt vitaminokat is érdemes szedni!

márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!