Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan tömegnövelő amiben...

Van olyan tömegnövelő amiben kevés a cukor?

Figyelt kérdés
Csak edzés után innám hogy gyorsan visszatöltsek, de nagyon sokban sok a cukor, és sokan azt írják hogy cukorbeteg leszel tőlük stb. Fehérjét meg külön ch-t nincs kedvem összekutyulgatni. Nem létezik helyette valami alternatíva? Egy olyan tömegnövelő amiben nincs vagy csak nagyon kevés cukor van?

2023. ápr. 10. 13:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Gymbeamen a gainer 737 tomegnovelo tapanyagtablazatan nem irjak hogy lenne benne cukor, az jo lehet?
2023. ápr. 10. 13:50
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

A Gainer 737 leírásából nem derül ki, hogy van-e benne cukor, vagy nincs. Azért mert nem tüntetik fel, az nem azt jelenti, hogy akkor tuti nincs.

A Biotech Hyper Mass-ban kevés a cukor, 65 grammban van 4,9 gramm cukor. Viszont elég drága.

2023. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És a mex size max nevű jó lehet? Ahogy vissza olvasgattam többen írták hogy jó minőségű és nagyon kevés cukor van benne
2023. ápr. 10. 23:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Myomaxba is kevés van.
2023. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a tömegnövelőkben pont a cukor a lényeg, mármint a gyors CH.
2023. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KissFranci ***** válasza:
Szia! Én a Body Selectnek a Waxy maize tömegnövelő porát tudom ajánlani, ami egy gyors felszívódású cukormentes szénhidrát. Ráadásul még vegán és laktózmentes is. Én próbáltam már, nekem bevállt.
2023. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg vagyok, de attól én is szemezek a tömegnövelőkkel. Mert szinte egyáltalán nem tudok hízni, és azért izmot könnyebb úgy építeni, ha van miből. De ahogy látom, egyszerűen nem fér bele, mert egy főétkezés helyett tudnám csak fogyasztani, és kb akkor is több a szénhidrát mint amennyit ehetek adott étkezésre. Hiába, ugye pont a szénhidrát itt a lényeg. Szóval felejtős.
2023. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!