Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég régóta edzek hasra de...

Elég régóta edzek hasra de mégsincs kockás hasam, miért nem?

Figyelt kérdés
Már fél éve csinálom a hasfeladatokat heti 5x. Az étkezésemen is javítottam, igaz nem minden nap de heti 5x a zabkása,banán-csirke,brokkoli,rizs-brokkoli,csirke kúrán vagyok. Ennek ellenére csak a felső 2 néha 4 kockám látszik de azok se látvanyosan. Az alsó kockák előtt pedig még mindig egy nem tul vastag zsirreteg van, de az sehogy nem megy le. Mit csinàljak még?

2023. ápr. 10. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Zsírt nem a hasedzéssel fogsz égetni,helyi zsírégetés nincs..


Hasazol csak? Többi izomcsoport? Ennek nem sok értelme van... Kockás hasat akarsz de mellette semmi izmod? Ez olyan mint kövér nőn a nagy mell..


"zabkása,banán-csirke,brokkoli,rizs-brokkoli,csirke kúrán"


Ennek megint semmi értelme, féléve csak ezeken a kajákon élsz?

2023. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert tul magas a tzsd. Hasazhatsz akarmennyit ha fedett vagy. Ezek szerint neked meg szigorubb terv kell. Nem sok ember tud hobbi szinten szalkas lenni ugy h tomeg is maradjon. Ha nem erdekel komolyabb szinten szerintem nemsok ertelme 2x ennyi melot belerakni hogy elerd meg fenntartsd.. masra kb idod se maradna ha melozol is.
2023. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező? Csak mert ha fogalmad nincs a kalóriaszámolásról és magas a testzsírod, hiába tolod ezt a zabkásás, csirkés, rizses baromságot, nem lesz kockás a hasad.
2023. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Én nem számoltam kalóriát, egyszerűen csak kiiktattam a cukrot és a lisztet. Emmelett napi szinten hasazok egy teljes óra csak erről szól. És meg is van az eredménye, pedig nem hittem benne. Mások szerint, túltoltam. De szerintem nem.
2023. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt mit takarnak azok a has edzések? Felülések a végtelenbe, vagy van rendes progresszió? Ha nincs progresszió akkor az izom se fog jönni.


Másrészt ahhoz hogy látszódjon a hasizmod fogynod kell, ha nem vagy kalória deficitbe akkor nem fog lemenni a zsír.

Az étkezésed pedig szörnyű, mintha valami 2000 res évek fitnessmagazinját olvasnám, egyél változatosan.

2023. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andris6999 válasza:
13%
Kalóriadeficit. De figyelj hogy a fehérje legyen 1.5g/testsulykg
2023. ápr. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Hasazástól miért lenne kockahasad? Kockahasad a kalóriadeficittől lesz, a hasazástól önmagában csak még nagyobbnak fog látszani.
2023. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
25%
Esetleg genetikai okok.
2023. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!