Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdenék hobbiból gyúrni,...

Ha elkezdenék hobbiból gyúrni, mennyire leszek izmos? Attól tartok, hogy úgy fogok kinézni, mint Schwarzenegger, és nem akarok túl nagy izmokat!?

Figyelt kérdés
Amit valamikor olvastam, hogy az izomszövetek sűrűbbek a zsírszöveteknél, és én elsősorban azért gyúrnék, hogy növeljem a maximális kalóriabevitelt, mert ennék megfelelő fehérjét, de csak addig, amíg a deficittel el nem érem az ideális testsúlyomat. Én férfi vagyok, de ismerek nőt is aki azt mondta, hogy azért nem akar gyúrni, mert nagyon izmos lesz és az nem szép...
2023. júl. 26. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki elkezd hobbi szinten gyúrni, az a személy soha nem lesz olyan, mint Arnold Schwarzenegger!


Arnold Schwarzenegger, soha nem hobbi szinten csinálta, nagyon k is komolyan vette!


Ne aggódjál téged ez a veszély nem fenyeget!! :D

2023. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a “nem gyúrok, mert félek ,hogy nagyon izmos leszek” örökzöld megunhatatlan :D imádom :D


Figyu kérdező, akkor ne gyúrjál sokat, csak mondjuk heti egyszer. Az a Stallone-szint. Az még okés, nem?


:D :D

2023. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy Arnold kinézett, az sok év és sok tiltott szer eredménye...
2023. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Hogy lehet ezt a kérdést komolyan venni, édes jó Istenem
2023. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha heti 15x3 órát töltesz kondizással és ráköltesz havi egy, másfél millát szerekre akkor van rá esélyed, hogy fonottkalács legyél! Menni fog? 😁
2023. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyúrás az hosszu folyamat( több éves) na meg normal esetben egy szinten megall. Az olyan kinezet mint arnold meg dwayne johnson stb az csak szerekkel lehetséges
2023. júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi nem fenyeget ez a " veszély " hogy úgy fogsz kinézni....
2023. júl. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Vigyázz, nehogy húst egyél, mert attól nő ám az izom! :D:D:D
2023. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!