Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez a csaj kövér?...

Szerintetek ez a csaj kövér? (képpel)

Figyelt kérdés

Kb. így (kicsit több definíció mindenhol, kicsivel kevesebb testzsír) nézek ki, a doki azt írta a lapomra, hogy "krónikus elhízás". Én nem gondoltam volna, max. túlsúlyosnak gondoltam magam, most eléggé el vagyok keseredve. (Ez a kép már szerepelt egy másik kérdésemnél, szóval ha már láttad, nem kell meglepődni:), van átjárás a kategóriák között azt hiszem)


[link]


2023. aug. 24. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Igen
2023. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a világ legesztétikusabb női teste a világ legalacsonyabb testzsír-százalékával, ez tény, de ezt én nem nevezném kövérnek, pláne nem egészségügyi szempontból. Hogy a magyar közellátásban milyen kategóriákat definiálnak és skatulyáznak be ilyen címszavakkal, azt nem tudom. Minimális kalóriadeficit, és ez a "krónikus elhízás" el is múlik, egyáltalán nincs semmi ok a parára, ez bőven nem az a szint.
2023. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért a krónikus elhízás kifejezés a te testalkatodra elég meredek! Ha ezt nézzük akkor Magyarország 20 éven felüli nöinek a 90 %-a krónikusan elhízott, amit nem gondolnék. Szerintem ez még normális tartomány. Mindig is tudtam, hogy ez a BMI dolog egy baromság. Nekem pl. az jött ki, hogy alultáplált, pedig attól elég messze állok (nem vagyok anorexiás). Sokat számít kinek, milyen a csontozata. Egy másik példa. Van egy kolléganöm 158 cm és 65 kg. Nagyon csinos. Egy barátnöm ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezik, de ö husi, na ö kövérebb, mint a hölgy ezen a képen. Ennyit a BMI-röl. Amúgy meg mit számít, ha egészséges vagy és jól érzed magad?!
2023. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem kövér szerintem, persze nem vékony
2023. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
87%
Azért ez szerintem messze van a kövértől
2023. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Elég izmos vagyok, ezért van, hogy kicsit jobban látszanak az izmok, mint a lánynál a képen, még ennyi testzsír mellett is. a BMI 25, ami valóban a túlsúlyos kategória, bár akkor nem tudom miért írt krónikus elhízást. 172 centi vagyok és 70 kiló.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2023. aug. 24. 14:56
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Plusz igen, ezt is írni akartam, hogy az izom fajsúlya nagyobb, mint a hájé. (3-as voltam)
2023. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha te 172 centivel 70 kiló vagy, akkor téged krónikus elhízással diagnosztizálni elég mókás. Nem sok jelentőséget tulajdonítanék a helyedben annak a papírnak.
2023. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod hülye vagy félreértetted. Ha valaki eddz rendesen tud ilyen BMI-vel alacsony testzsíron lenni, nem vagy elhízva
2023. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem kövér, csak erős csontozatú.
2023. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!