Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor érdemes lemenni a...

Mikor érdemes lemenni a konditerembe? Általában mikor vannak a legkevesebben?

Figyelt kérdés
Túlsúlyom miatt, illetve személyiségem miatt is félek, hogy sokan megbámulnak a konditeremben. Van olyan időintervallum, amikor nagyon kevesen vannak lent?

jan. 12. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nincs. De senki sem azert jar a konditerembe, hogy teged bamuljon, megnyugodhatsz. Meg aztan ha rad is nez, attol lesz valami bajod?
jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel nappali teremben hajnal 3fele elég kevesen szoktak lenni.

Volt olyan new yorkban olyan teremben ahol 100an is szoktunk lenni, hajnal 3kor egyedül voltam.

jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az passz, hogy magyarországon van e éjjel nappali
jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Általában dél és három között. Aki reggeles vagy iskolás az még úgysincs otthon, aki délutánra megy dolgozni az már nem lehet lent. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom, viszont nem minden nap van ilyen szerencsém, hogy enyém a terem,azért írtam, hogy általában. Mielőtt belém köt valaki, ez egy vidéki terem ahová járok. Viszont ne foglalkozz azzal, hogy meg bámulnak, mert akkor soha nem mész le. Sok túlsúlyos ember jár terembe és senki nem foglalkozik velük, nem azért járunk le.
jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Kifogsz egy olyan buzgómócsingot mint én, nem kinevetnek, hanem elmagyarázok mindent :D
jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk és 11 és 14 óra közt vannak legkevesebben, illetve az utolsó 1-1,5 órában (22:00-kor zár a terem).
jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Ha zárva van, akkor általában nincs ott senki.
jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gymtronic nonstop edzőterem, több városban van már.
jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!