Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Deadliftben megakadtam!...

Deadliftben megakadtam! Valami tanacs!? 150kg - tól nem megy az egy rm max. A top set-em 115kg /3x8 Sajnos 3hónapja nincs fejlődés, valami javaslat?

Figyelt kérdés

#deadlift #Konvencionalis
márc. 26. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami hiba van az edzésprogramozásodban, vagy a regenerációdban, vagy akár az étkezésedben.
márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sok mindentol fugg

Ezt igy nemtudhatjuk csipobol

Csak ebbe nem fejlotsz? No a tomeged izmod de nem fejlodsz? Semmibr se fejlodtel kozbe? Lehet hogy fogas ero mistt? Lehet hogy tul sokszor csinalod fyamorlatot magas intenziatassal es nem tudsz regeneralni? Lehet hogy rossz hozza a testfelepitesed es innentol mar nagyon lassan lehet fejlodni masnak meg 200tol lassulna?

márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Naturálban nem kell csodákat várni, hamar eléri az ember a határait.
márc. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért 150 messze van a határtól. Kezdetnek próbálj ki egy lineáris periodizációs edzétervet, a testépítő edzések nem igazán jók a felhúzásmaxod növelésére.
márc. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm elsőnek is a valaszokat Mindenkitől! Testepitessel foglalkozom mar 3eve, természetesen full natural nem üresen nem töltve, maximalisan natban, kajam az 80%osra saccolnam és 180cm magas/85kg vagyok.. 1eve kezdtem el a konvencionalis

húzast,s 1hónapja volt az 1rm 147kg, sajnos tegnap probalkoztam s 130kg sem jött fel egyszer sem!kicsit lezuhantam, de valamit nem jol csinalok azt gondolom

márc. 27. 06:51
 6/16 anonim ***** válasza:
180 centivel és 85 kilósan valóban nem 130-150 kilós munkasúlyok környékén kéne mozognid felhúzásban. Szar az edzésprogramod vagy a technikád. Kérj edzői segítséget, de akár elsőként egy erőemelő programsablonnal is megpróbálkozhatsz. A neten rengeteg ilyet találsz. Nyilván hosszútávon nem működőképes egy nem egyénre szabott program, de arra valószínűleg bármi elég lesz, hogy a 130-150 kilós felhúzásodat megdöntsd.
márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Testi aranyoktol is fugg ha kicsi a karod hosszu a torzsed akkor annyival nagyobb a mogastartomanyod hogy snnyival nehezrbb is lehet a gyakorlst neked

Ha mondjuk masnak 250 a max amit eler naturalba neked mondjuk 200-220

150 tol 200ig meg mar lassan fogsz fejlodni meg erosodni 200-220ig meg meg nehezebb

Persze mivel nem latjuk milyen aranyaid vsn lehet hogy jok es csak mast csinaldz rosszul

márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek valoszinüleg a technika lesz sz'r kezdem rajönni, fekvenyomasom top set 110kg/4x8 gugolasom 1rm 170kg, valamit szarul csinalok Deadliftnel vagy az amire most gondolok.. Amiota nem sikerült az utobbi időben tulment a probalkozas.. Valószínűleg pihenesre lesz szükseg illetve ahogy az előttek szólók is írtak kell egy normalis erőemelő terv erre a gyakorlatra, megnyugtato azert hogy nem 150 a genetikai maxom, valahogy en sem hinném :D
márc. 27. 12:02
 9/16 anonim ***** válasza:

Van hogy van akinek akkora a dl mint a guggolasa de tobbsegnek nagyobb

Legalabb 170el kellene huznod de lehet hogy 200al a tobbihez kepest

márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem a maxolást kellene erőltetni, hanem rendszeresen bevinni a szükséges edzésvolument (de nem többet, mert az is visszadobhatja a teljesítményt). Eddig hogy programoztad az alapgyakorlatokat? Feknyomásban 110-be 4x8 szerintem nagyon jó, ha hasonlóan programoznád a deadliftet, biztosan legalább 180-200 körül lenne már a maxod.
márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!