Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Deadliftben megakadtam!...

Deadliftben megakadtam! Valami tanacs!? 150kg - tól nem megy az egy rm max. A top set-em 115kg /3x8 Sajnos 3hónapja nincs fejlődés, valami javaslat?

Figyelt kérdés

#deadlift #Konvencionalis
márc. 26. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jah fekvenyomas max kb 140-150kozott lehet neki azt snnyival huz
márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Eleinte csak ugy brahibol huztam haverral, aztan elkezdtem jobban elmélyülni de ehez nem ertek elismerem.. Mikor megakadtam elkezdtem a Sadiv féle felhuzas tervet ami követni.. Sikert rekordban nem ertem el.. Nem tudon szamit - e, de 130kg - ba szabalyosan 10ismetles ment bele 2hettel ezelőtt.. A vicc hogy tegnap ugyanezt a sulyt egyszer nem bírtam megemelni! Szo szerint!
márc. 27. 13:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Idegrendszeri tulterheles? Felhuzas jobban faraszt osszetettebb gyakorlat mrg szerintem ne 10eket huz inkabb 5alatt
márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megnéztem, mi ez a sadiv-módszer. Szerintem egyértelműen ezzel nyírtad ki az idegrendszert, ezért nem bírsz most rendesen edzeni. A felhúzásnak nem jó a túl nagy volumen, csak éppen annyi kell, amennyi neked szükséges, és amit ki tudsz rendesen pihenni (legalábbis nekem ez a tapasztalatom).

A Rippetoe-féle edzéstervek is sokkal jobbak ennél (bár ott szerintem valamikor a használt súly túl nagy).

Próbálj Wendler 531-et, vagy valami hasonlót.

márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Legutobbi hozzaszolo, Köszönöm szepen igen megprobalom valami mast mert ami tegnap kudarc volt nevetseges.. 130kg-t a földről egyszer nem bírtam megmozdítani.., most jön az ünneo szerintem a teljes edzesben kihagyok egy 5napos pihenőt!
márc. 27. 16:38
 16/16 anonim ***** válasza:
Jolteszed battya
márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!