Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edzőként hogyan...

Személyi edzőként hogyan tudok vendégeket szerezni? Általában az edzőtermen keresztül jönnek az új vendégek?

Figyelt kérdés
Alapból gyógytornászként dolgozom, de a vendégeim többsége nem járna edzőterembe... Nem tudom, hogyan lehet vendégeket szerezni. Csak jövő hónaptól fogok elkezdeni dolgozni edzőteremben, úgyhogy addig kell valamit kitalálnom.
ápr. 9. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Népszerűség és influensz nélkül ma már elég nehéz a nulláról megtölteni a naptáradat edzettekkel. Hirdes magad a szociális médiában. Kérd meg a jelenlegi ügyfeleidet, hogy referenciából ajánljanak téged az ismerőseiknek. Kérd meg az ismerőseidet, barátaidat, családtagjaidat, hogy ők is hirdessenek, osszák meg a profilodat. Készíts (akár ismeretterjesztő, szakmai) posztokat, azokat is meg lehet osztani. A vállalkozásépítés egy mesterség.
ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érd el hogy a terem hozzad is ieanyitson embereket. Csomoan bemennek egy szimpi terembe h edzot keresnek.

A másik az akcio. Ol a teremmel beszeld meg h nalad az elso edzes ingyenes. Es akinek tetszik, maradni fog.

ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell weboldalt és Facebook oldalt csinálnod. Ezek nélkül esélytelen manapság. Számíts rá, hogy egy pár évig be kell ruháznod rendszeres hirdetésekre Facebook-on vagy Google-ben. Fontos, hogy a weboldal olyan legyen, amit a Google előre sorol a keresésben. Ha ezekhez egyáltalán nem értesz, akkor érdemes marketingcégekkel felvenni a kapcsolatot. Ingyen nem fog menni. Az eleje a legnehezebb a vállalkozásoknak. Pár évig számíts rá, hogy veszteséges leszel. Ha ez mind rendben van és van kitartásod, illetve másik munkád, amit tudsz addig csinálni, amíg nem fut be a vállalkozás, akkor van rá esély, hogy sikeres leszel.
ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Igyekszem akkor mindent elérni. lehet, hogy nem fog összejönni mert már csak januárig vagyok Magyarországon és ezt csak extra bevételnek szerettem volna felvenni.
ápr. 10. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz edzőként elindulni, pláne, ha egy névtelen arc vagy a teremben. Már nem azok a viszonyok, mint a 2000-res évek elején, hogy egy teremben van 2, max. 3 edző, most egy nagyobb városban egy valamire való teremben simán van minimum 5-6 edző. Ha már egy évet se vagy Magyarországon, nem tudom mennyire éri meg a hirdetésekre pénzt áldozni. Megyeszékhelyen lakok, a teremnek ahova járok, van 6 saját edzője és csak őket teszi ki a tulaj a terem weboldalára, az ilyen "szia, jöttem edzősködni" arcok ugyan elküldve nincsenek, de őket nem reklámozza a tulaj. Sőt, ha valaki odamegy a pulthoz, hogy edző kell neki, a pultos kiscsajok is a terem saját edzőit ajálnják. Ebből voltak is viták régebben.
ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm hát megértem. Mondjuk a "szia jöttem edzősködni" azért kicsit túlzás. Két éve dolgozok edzőként+gyógytornászként csak nem edzőteremben. Ismernek amúgy az ott dolgozók mert egy évet edzettem itt két évvel ezelőtt. Azért köszi a választ, átgondolom, mert tényleg nem olyan egyszerű
ápr. 10. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!