Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális, hogy a húzó izmaim...

Normális, hogy a húzó izmaim sokkal többet bírnak és sokkal gyorsabban regenerálódnak, mint bármelyik másik izom?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mibol erzed?
ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A hátamat simán tudom edzeni 3 gyakorlattal, 3-3-3 sorozattal, hetente 3x, míg pl. a mellemet csak max 2 gyakorlattal, 3-3 sorozattal, hetente 2x.
ápr. 11. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez amiatt van mert olyan gyakorlatot csinalsz amivel nemtudsz elmenni bukasig kozel. Vagy meg gyengebb a hatad es emiatt kisebb sullyal edszesz

Vagy csak eleve tul terheled es emiatt mar nincs hova lentebb mennie mert tul van terhelve ha eppeb van ideje kicsit pihenni akkor mar “mintha fejlodne”


Heti 3 x 3 gyakorlsttal nem tudsz edzeni bukasig kozel

“Heti 5x setalhatok es nem gyengulok benne siman kiregeneralom no is meg itt az elejen tole a labam akkor jol csinalom? Nem hosszu tavon hibakba utkozol””


Ha mondjuk alkarod bicepszed kevesbbe birja mar limitalo faktor lehet hatnak de kar mar kisebb izomcsoport ezert gyorsabban regeneralodhat de ha megsem akkor se tudod annyira haza vagni hogy sokkal gyengebb legyen igy hasonlo sullyal edzhetsz de ha azt latod rpe8 lehet hatadbak csak rpe6volt

ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En 2szettet csinaltam melltamaszos evezessel olyan izomlazam van csuklyaba meg faradt vagyok mint picsa edzes utan

Heti 3x eselytelen lenne igy megis sokkal kevesebb volument csinaltam.


Heti masfelszer szoktam amugy de az kemeny edzes kis volumennel

ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!