Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 187 centis ember hány kilónál...

187 centis ember hány kilónál nem néz már ki vékonynak?

Figyelt kérdés

Feltömegeltem 98kg-ra, aztán most lediétáztam magam 90-91 kg-ra de már elég vékonynak nézek ki. 98 kilogrammon nem néztem ki vékonynak szerintem, viszont nagy volt a hasam amit nem szerettem.

Hány kg lenne az ideális nem túl magas testzsír mellett?


ápr. 28. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem az a lenyeg hogy 17ev hanem hogy miket csinalsz es hogy haladsz

De nem veszekszek mar veled

ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11


Persze. Azt csináltam amit a tréner mondott. Plusz magas fehérjebevitel stb. Nem atomfizika éppen csak a genetikád behatárol.

máj. 1. 08:33
 13/16 anonim ***** válasza:

"Egy endonak, mezonak könnyebben elérhető ez mint ez ektonak."


Ezek még mindig nem léteznek.

máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13


Pedig az utcán járnak kelnek, mindenki láthatja őket. Még így sem léteznek?


Akkor miért nem egyforma testalkatú mindenki?

máj. 1. 13:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Senki sem látja őket, szóval nem léteznek. Testalkatok vannak, de ez a testalkat trió egyáltalán nem létezik. Egy pszichológus találta ki őket és viselkedésmintákat próbált meg összekötni vele, de a tudomány soha a büdös életbe nem vette őket komolyan.
máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Döntsd el, mi a fontosabb számodra: Emberesebb legyél, vagy hogy megfelelj ennek a testzsír%-faragásába beleőrült közegnek. Persze, ideálisabb, ha sikerül a hasad helyett a válladra pakolni a kilókat, de akárhogy is, én azt gondolom (magánvélemény), hogy magasság mínusz száznál 5-8 kilóval érdemesebb többet nyomni, ha nem akarsz se vékony, iskolásforma gyereknek tűnni, se pedig egy jóllakott meláknak. Ez az esetedben 92-95 kg.
máj. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!