Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! ( (Kérdőív) )...

Testépítők! ( (Kérdőív) ) Lehet pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Lenne pár "intim" kérdésem :)

Akinek van kedve válaszoljon (sokszor olvasgatom itt a kérdéseket/válaszokat és szerintem van itt pár komoly arc aki komolyan veszi ezt a sportot főleg az ő válaszukat várom:)


Hány éves vagy?

Hány cm?

Hány kg?

Mennyi ideje edzel?

Hány kg voltál mikor elkedted?

Kb mennyi izmot szedtél magadra mióta edzel?

Hány cm volt a karod mikor kezdted/és mennyi most?

Fekvenyomást,Egykezes vagy franicrúdas karhajlítást mennyivel kezdted és mennyinél vagy most?

Ha guggolsz (súllyal) mennyivel kezdted és mennyinél vagy most?

Hányszor edzel egy héten?

Átlagba mennyi ideig tart egy edzés?

Bicepszre és tricepszre hány gyakorlatot csinálsz?

Mennyibe kerül havonta a kajád?

Mennyibe kerül havonta a táplálékkiegészítőd,vitaminod (kreatin,edzés előtti erőszintnövelő stb..)?

Szoktál futi,biajozni vagy bármilyen más sportot űzni az edzés mellet?(Hány órát hetente?)

Fizikai munkát végzel (munkahelyeded)?

Fizikai munkát szoktál végezni (otthon)?

Mi a célod? Kire szeretnél hasonlítani testelkatilag?(ha van ilyen)


Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradságot és válaszolgat:) (((Tudom hogy a neten lehet találni ilyen "kérdőíveket,felméréseket" de én az itteni közösségre vagyok kíváncsi:)



2012. máj. 22. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
ez komolyan gondoltad? viccnek durva lenne...
2012. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Én komoly arcnak számítok? :D Ha nem, akkor nem válaszolok. Esetleg megmondom a lábméretem, az pont kimaradt.
2012. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
komoly arcok istenem:D jó nagy madár lehetsz!
2012. máj. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Na én rendes ember leszek s válaszolok :D


19 vagyok, 186 cm, 88 kg, lassan másfél éve edzek (két hónap kihagyással mert vakbélműtétem volt). Mikor elkezdtem voltam 81 kg, hogy mennyi izmot szedtem fel erre nem tudom most mit kéne válaszoljak, elég sokat. Amikor kezdtem őszintén szólva nem tudom hány cm volt a karom, most 38. Fekvenyomást kezdtem 25 kg-vel, most művelem 60 kg-vel, egykezes karhajlítást kezdtem 10 kg-vel, most 20. Háromszor edzek egy héten, 1,5 órákat plusz egy nap futok. Bicepszre és tricepszre is négy gyakorlat, NEM fogyasztok táplálékkiegészítőt, mert szerintem az egy hülyeség, szoktam futni és sokat biciklizek, ha úgy van kedvem 30 - 40 km-ket is, de azt nem kötöm órához, akkor megyek mikor kedvem és időm van, mert szeretem csinálni. Fizikai munkát nem végzek, egyetemista vagyok (nyaranta szoktam menni nagyapámékhoz dolgozni a mezőn :D). Amúgy ez a kérdésben nincs benne, de hétvégente egy nap szoktam kizárólag saját súllyal is edzeni, fejleszti az állóképességed.


A célom csak az, hogy jó formában legyek és ez hatalmas nagy magabiztosságot is tud adni, ami nem soha nem árt.

2012. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ!

A többieknek ment a negatív neked pedig pozitív!

Sok sikert az edzéshez!

2012. máj. 23. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2012. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 37

Hány cm? 181

Hány kg? 93

Mennyi ideje edzel? 25 éve

Hány kg voltál mikor elkezdted? Kb. 35

Kb mennyi izmot szedtél magadra mióta edzel? Sokat...

Hány cm volt a karod mikor kezdted/és mennyi most?

Nem tudom, egy év edzés után 26. 41 körül.


Fekvenyomást,Egykezes vagy franicrúdas karhajlítást mennyivel kezdted és mennyinél vagy most?


Nem végeztem ilyesmit.


Ha guggolsz (súllyal) mennyivel kezdted és mennyinél vagy most? 165-ig mentem öv nélkül.



Hányszor edzel egy héten? 3


Átlagba mennyi ideig tart egy edzés?


2 óra, a rengeteg bemelegítés miatt


Bicepszre és tricepszre hány gyakorlatot csinálsz?


Egyet sem.


Mennyibe kerül havonta a kajád?


Kb. 25.


Mennyibe kerül havonta a táplálékkiegészítőd,vitaminod (kreatin,edzés előtti erőszintnövelő stb..)?


Kb. 35


Szoktál futi,biajozni vagy bármilyen más sportot űzni az edzés mellet?(Hány órát hetente?)


Kényszerből kerékpározom munkahelyre heti kb. 7 órát.


Fizikai munkát végzel (munkahelyeded)?


Igen.


Fizikai munkát szoktál végezni (otthon)?


Nem.


Mi a célod? Kire szeretnél hasonlítani testelkatilag?(ha van ilyen) Inkább sokat szeretnék emelni - nagyon sokat...


Nincs.


Nincs mit!

2012. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22

170 cm

83 kg

4 hónapja kondizok előtte mást

80 kg

nem tudom vékonyodtam de erősebb lettem

kezdéskor nem néztem a jobb 37 a bal 36

fekvenyomást 60 al kezdtem ,de ment a 75 be is 12 ismétlés de edző ragaszkodott a 60 hoz izületek védelme miatt sőt az nap mikor kezdtem 90 be ment a 3 ismétlés most már lazán kimegy 100ba 8 .

lábra máshogy edzek két egykezes súlyzóval megyek 20 lépést mélyre guggolva közbe ,meg 20 at guggolok vele ,ezt 17-26 ig szoktam növelgetnia súlyokat ,

egy héten 3 -4 szer

2 óráig tart

nem tudom sokat

nem tudom azt se

csak hot bloodot iszom

igen 1 óra bicaj minden nap

nincs

néha

nincs

2013. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!