Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdhetem a szálkásítást?

Elkezdhetem a szálkásítást?

Figyelt kérdés
Jelenleg 86 kg vagyok, eddig 92 voltam, nem rég fogytam le, és még szeretnék, de eközben súlyzózok és sok fehérjét eszem, tojást, csirkehúst, a ch miatt pedig barna vagy fehér rizst. Haladhatok így a jobb testsúly és a formás izmok felé? 20/F ja és 178 cm vagyok

2012. jún. 4. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem érdemes lenne nekiállnod most. Már csak azért is, hogy láthatóvá váljon, mivel is van dolgod, hogy nézel ki aktuálisan.

Ne feledd, hogy keményen kell súlyzóznod szálkásítás alatt!

2012. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként látszik is valami, már, az a gond hgoy súlyzóm az nincs, traktorba való tengellyel csinálom az egykezes súlyzózást, menetvágóval meg fekve nyomok, különböző testhelyzetben csinálom. ÉS futok, meg felülést végzek, majdnem minden nap, és persze biciklizek is. Valami hatást érzek már, meg is látszik rajtam.
2012. jún. 4. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz! :)

"Tedd amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!" /Churchill/

A szálkásításhoz megfelelő étrend is kell, remélem azt tudod.

2012. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
valamennyire... igazából tettem már fel kérdést a szálkásítás ügyében, de nem mondtak túl sokat. Esetleg tudnál róla pár tanácsot adni? Étrendet, heti mozgást illetően? Köszönöm :)
2012. jún. 4. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú, figyelj, szálkásító étrendet bármelyik gyúrós oldalon találsz, csak be kell írnod guggliba. Edzés terén a metabolikus súlyzózás és az intervallumos kardió a király. Ezeket is már sok helyen leírtál, javaslom, hogy nézz utánuk!
2012. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kardio edzés? Az imént töltöttem le egy videot róla. köszönöm, utánanézek a többinek, tehát akkor jó irányba haladok.
2012. jún. 4. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!