Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így lehet szedni a tömegnövelőt?

Így lehet szedni a tömegnövelőt?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el tömegnövelőt szedni, kreatinnal. Azt mondták, hogy úgy ajánlatos szedni, hogy mindennap reggel és este meginni őket 2 deci tejjel. Én is ezt tartom profinak.

Az ok amiért mégis visszakozom az az, hogy spórolni akarok a tejjel(a családomnak van elég baja,minthogy vegye a seggem alá a sok szart). Úgy nem lehet szedni őket, hogy csak az edzések napján reggel és este?



2012. jún. 5. 09:38
 1/8 Zakathol ***** válasza:

Idd vízzel. Azért csak nem szólnak...


Mellesleg nem tudom milyen tömegnövelőt használsz, de ha valami cukros szrt akkor én nem innám se reggel, se este. Edzés után kötelező egy adag, ez örökérvényű, a többi esetben egyél valami szilárd kaját (rizs, zabpehely, hús, hal ilyenek).

2012. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zakathol ***** válasza:
Bár a leírásod alapján, ha a szüleid a tejet is sajnálják tőled, akkor nem hisze, hogy van normális tömegnövelő étrended. Így lehet, hogy a tömegnövelő is pénzkidobás volt, amitől a szüleidnek csak igaza lesz :D
2012. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem úgy a profi, hanem ha edzés után egyből iszod és VÍZZEL! Ne tejjel, mert rontod a felszívódását és felesleges tejcukrot és tejzsírt viszel be. Testépítő nem iszik tejet.:)
2012. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
reggel ne igyál Istenverte tömegnövelőt!
2012. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tejjel sosem iszunk ilyesmit, mindig csak vízzel. Montez leírta miért.

Nem tudom milyen tömegnövelőd van, de ezesetben mindegy. Étrended nemtudom van-e, ha nincs, akkor a tömegnövelő nem ér sajnos semmit.

A tömegnövelők helyett inkább egy jó fehérje kellene, nagyon jók vannak. Ha nincs pénz, még mehetne egy kevert fehérje is (4 kg=10 000 Ft kb)

A fehérje mehet a reggelihez is egy adag, a zabpehely mellé, és edzés után is, bár akkor rakj hozzá a turmixba 40 gramm dextrózt. (szőlőcukrot) De azt CSAK edzés után.

Szőlőcukrot meg nagyon olcsón tudsz venni bármelyik háztartási boltban, vagy bioüzletben.

2012. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

nem tudom ki mondta neked ezt a reggel és este tömegnövelő ivást de egy jó nagy seg gfej volt az biztos.


edzés után idd és csak is dihidrogén monoxiddal. :D

reggel meg zabot és proteint toljál.

este már nem kell ch elég lassú felszívódású protein pl. megfelelő kaja a túró,zsírszegény vagy max félzsíros verzió legyen

2012. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a tej drága, de a tömegnövelő nem :D Ugye ahogy már írták, valószínűleg a tömegnövelő étrend sem biztos hogy van, előbb azt tedd rendbe. Utána meg inkább fehérjét vegyél, szénhidrátnak meg zabot vagy zabpehelylisztet (nekem jónak tűnik, javítsatok ki, ha van valami nemkívánatos tulajdonsága), és azt ihatod reggel/este/bármikor, nincs olyan káros hatása, mint a cukornak. Mert a tömegnövelőket a cukortartalmuk miatt nem isszuk edzés után máskor. (A zabot ha ledarálod, akkor pralakú lesz, pár kanállal belőle, pár kanállal a fehérjéből, és kész is a minimalista tömegnövelőd. Jóval olcsóbban, mint a bolti.)
2012. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kreatint idd vízel kispalytás!!!
2012. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!