Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Hogyan tömegeljek?...

Testépítők! Hogyan tömegeljek? (sok sok kérdés)

Figyelt kérdés

Ektomorf vagyok, feltehetően jó inzulin érzékenységgel, viszont nem elég jó étvággyal, nem igazán tudok bevinni elég szénhidrátot úgy meg végképp nem hogy ne csak szenvedés legyen a kaja, pedig hosszabb távon máshogy nem lehet tartani egy étrendet.

jelenleg 67kiló vagyok, edzés utáni ch-t full force supercarb fast-al és szőlőcukorral oldom meg.

1. kérdés, maximum mennyi gyors ch-t merjek beletenni a turmixba?

2. kérdés keverjek hozzá lassabb felszívódásúakat is?

szilárd kaja:

3. mennyi zsiradékot vigyek be? (a kalóriatöbbletet könnyebb elérnem lenmagolajjal, mandulával mogyoróval stb)

4. van aki turmixol? miket turmixoltok össze, hányszor egy nap? sokat segít?

5. és a hús ha ledarálom?

6. egyéb kajatippek, ízesítés hogy jobban csússzon? nem vagyok egy nagy konyhatündér ilyen kecsapot a rizsbe szintű dolgokra gondolok.

7.miből legkönnyebb a legtöbb cht bevinni, mennyire kajáljak tisztán?

Most így hirtelen ennyi, igazából mindig bajban vagyok van e értelme feltenni egy kérdést hiszen a legtöbb dolgot mégiscsak ki kell tapasztalni. De jó lenne tudni merre induljak mert jó sok sikertelen próbálkozásom volt már, sajnos a motivációm véges, nem jó 75kiló alatt mindig megtorpanni a fejlődésben az én 185ös magasságommal.



2012. jún. 6. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:

1, 1g/tskg

2,nem

3, sztem olyan 60g zsír

4, sztem felesleges

5, az is egy megoldás ha van hozzá szived :D

6, keresd meg googleba az evilkonyhát. vagy face-n

7, rizs, zabpehely, burgonya

2012. jún. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ez az evilkonyha nagyon jó szinte megjött a kedvem disznóólat csinálni a konyhából! :D
2012. jún. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!