Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves vagyok szerintetek...

Kis menö kérdése:

14 éves vagyok szerintetek milyen tápkieg-et vegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok 53kg-vagyok és 36-os a karom legaláb 10kg ot szeretnék felszedni vagy töbet.


mos 40kg-mal fekpadozok szerintem ez jó a sujomhoz képest


15kg-mos egykezesel szoktam bicepsz re gyurni szerintem ez is jó elöre is köszönöm a válaszokat sziasztok



2012. jún. 13. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
semmilyet vazze, még fejlődik a szervezeted, ne tedd tönkre olyan műszar*kkal!!! komolyan beszélek, ez káros lehet!
2012. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Állj már le te kis kamugép! 2 órája még 38-as karod volt, 1 órája 35-ös és 52kg voltál... Mellesleg te inkább figyelj a suliban, mert a helyesírás nem az erősséged!
2012. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

komolyan mondom egyesek, hogyan írnak ilyeneket.

Szerintem semmi fogalmuk nincs az ilyeneknek a témáról.

Figyelmedbe ajánlom előző hozzá szólónak ezt az oldalt:

www.shop.builder.hu


Az egy dolog, hogy 53 kiló vagy na de mekkora?

2012. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*A legelső kommentelőnek írtam:)
2012. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

A legelső beíró iszonyatos nagy hülyeséget írt. Kérdező, legyen tömegnövelő étrended elsősorban. Edzés utánra vegyél egy jó tejsavóproteint + tegyél hozzá 40-50g dextrózt vagy vitargo-t (vagy supercarb fast-ot, carbo x-et)

Multivitaminod is legyen, pl. Mega daily one.

2012. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 13 éves vagyok 47kilo és 42 a karom nem nagy szám

ja és 190magas

2012. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Végül is ezt a sok szintetikus sz@art is be kell szedni valakiknek, különben tönkre menne egy iparág.
2012. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó: te milyen szintetikus szarságokról beszélsz?

A kérdezőnek valami fehérjét kellene javasolni szőlőcukorral(dextóz) szénhidrátnak. A szőlőcukortól gondolm nem félsz. A tejsavófehérjét meg konkrétan úgy állítják elő nagyon leegyszerűsítve, hogy "kiveszik" a tejből. Nem ám kémiailag, hanem technikailag. Mond neked valamit az, hogy ultraszűrés, vagy mikroszűrés? Ezen gondolkozz el mielőtt hülyeségeket írsz. Ez nem szteroid amiről itt szó van.

2012. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!