Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » DANABOL-ról lenne szó. CSAK...

Anyadpasijavagyok kérdése:

DANABOL-ról lenne szó. CSAK AZ ÍRJON AKI HASZNÁLTA MÁR.! Nektek bevált? Mellékhatások? Első kúrára mennyit szedjek? Megéri-e megvenni? Mert valaki nagyon isteníti de azért kíváncsi vagyok olyanoknak a véleményére akik használták v most használják.

Figyelt kérdés
CSAK ÉRTELMES HOZZÁSZÓLÁSOKAT!!!!

2012. júl. 14. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem használtam, de ismerek embereket, akik igen.

Semmi értelme, mert főleg vizet és zsírt fogsz vele felszedni, némi izommal, ami kúra után le is megy. Még levezetéssel sem fog sok maradni belőle. Ennél szinte csak jobb cuccok vannak.

De a legjobb, ha kox nélkül nyomod, ha nem akarsz versenyezni.

2012. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
én 5kapszulát használtam naponta, úgy hogy feldugtam reggel kettőt, edzés előtt félórával kettőt, és lefekvés előtt egyet. csak simán úgy mint a kúpot. ez olyan mint az alkohollal, ha a beleidbe megy egyből, jobban hat. mellette szednék 1-2 tabletta CN-t, ez enyhíti a máj károsodását valamelyest. remélem segítetem:)
2012. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
most meg fogja kérdezni, hogy mit ajánlasz a danabol helyett. te megírod, hogy semmit, tömegnövelő étrend kell meg stb. ő pedig le foga szarni, megköszöni szépen a segítséget, és holnap fog venni valami szteroidot.
2012. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
ja kérdező úgy is jó, ha veszel valami ampullás szteroidot, és a szemedbe cseppented. könnyebben felszívódik :)
2012. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de ha dihidrogén-szulfidot összekeversz vízzel és azzal nyeled le a tablettákat (ha esetleg a kúpos megoldás nem testhez álló) akkor azzal fokozható a felszívódás sebessége.
2012. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csaki1 irj vissza üzenetben
2012. júl. 14. 23:56
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A kutyámnak se adnám oda azt a sz@rt, te önbizalomhiányos kis pecs. Mért nem elég amit naturálba elérhetsz, vagy büdös a meló? Te akarsz lenni a Mr. O. vagy mi? Ennél értelmesebb választ nem kapsz. Mennyél inkább úszni, de csak térdig érőbe, mert amilyen béna vagy kinyirod magad.
2012. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mufflon ***** válasza:
8%
itt csak fogyatékosok vannak hiába írod ki hogy értelmes válaszokat szeretnél ..kérdezz meg személyesen olyat aki próbálta már vagy más fórumokon érdeklődj de ne itt :D
2012. júl. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mufflon, itt te vagy a legnagyobb fogyatékos. Szerinted az a hülye, aki nem próbálta?? Szólj már magadra te szerencsétlen! Pont, hogy mi adunk értelmes választ, nézd meg 100%-ban hasznos lett, mert pont úgy fog történni, ahogy leírtam. Szerinted a majd 3 évtizedes testépítő múltam során hány koxos hülyegyereket láttam 10 kilót felszedni vizes izomban?, majd összementek, mint a lufi.

Ennél csak jobb cuccok vannak, ha te nem így gondolod, akkor a te agyaddal van baj. Szóval neked kéne elgondolkozni a dolgokon, mielőtt az összes válaszolót lefogyatékosozod!!

2012. júl. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mufflon ***** válasza:
6%
montez ki a kit érdekel mióta edzel ??? volt ilyen kérdés ??,? vagy most talán félni kéne???te hiszed itt magad a legokosabbnak meg a legjobban hozzáértőnek ...azt közbe semmit se tudsz csak amit ki google-ztál :) kit érdekel mi mennyire hasznos válasz te erre izgulsz hogy kinek mennyire hasznos ???ja igen hisz itt éled az életed és okoskodsz másokat lehülyézel mert csak neked lehet igazad törődj a saját dolgoddal ..:)
2012. júl. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!