Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hallotatok már vmit az Xtreme...

Hallotatok már vmit az Xtreme Power nevű, nitrogén-oxid alapú gyorsítóról?

Figyelt kérdés

írnak róla blogban meg van egy oldal ahol meglehet rendelni de nemtudom h kamu vagy tényleg ilyen hatásos szer?


itt a linkje a blognak: [link]

itt pedig a szernek: [link]



2012. okt. 25. 19:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Leszögezném itt a többihez nem írom, hogy én nem attól a bácsitól rendeltem, amelyiknél az a bizonyos "kamukép" van, hanem rokonok élnek USA-ban, tőlük volt (és lesz is minden bizonnyal még pár doboz).
2012. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Persze BBB123

neked hiszünk. ;-)

2012. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Nem kell hozzá ilyen "csodaszer" én sose szedtem semmit, fehérjét se. Nyáron júniusban elhatároztam és vettem egy jobb fehérjét muscletechtől. Nagyon jól kigyúrtam magamat sima fehérjével, ha az étrendet is változtatnám lehet mégjobb lenne...Amúgy kitartás kérdése, napi 8 órában dolgozok de próbálom tartani amikor csak tudom a napi 2 edzést. Reggel lemegyek nyitásra 1 óra kardió, onnan meló. Meló után pedig sima súlyzós edzés.
2013. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ügyes
2013. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Ez nagyon brutál szer lehet. 1 hónap alatt ilyen hatás. Sokan ezért százezreket fizetnének. Tuti kipróbálom. Megváltoztatja az életed. Magabiztos leszel...Jobban tapadnak rád a nők....

ÁÁÁÁ ez a 2013 év csodája.

Most olvastam róla először de kivagyok. Most fogoom megrendeli de már ahogy olvastam híztam tőle 4.5 kilót. Komoly nagyon. Vegyétek ti is!!!! Rengetegget változtat az életeden.Egy fontos! Ha nem szeded két hónapig visszafogysz!

2013. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha visszafogyást is garantál, akkor tökéletes diétára is. ;-)
2013. jan. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Palká István válasza:
És mennyiért vesztegetik ezeket a szutykokoat??
2013. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Zolee0018 válasza:
én szedem az XTREME power-t lassan 3 hete, és tényleg van hatása! Minden másnap eddzek 2-2 órákat. De azt kő keményen. És van látványos hatása. Ez az ár az az 9900 Ft. 60 kapszulát tartalmaz, ami minden másnapi edzéssel 2 hónapig elég. És ha valakin 2 hónap alatt nem látszik meg valami jelentős változás, azzal valami baj van. Amerikában a profi testépítők egyesülete fejlesztette ki ennek a gyógyszert. Sok fajta tabit meg löttyit ittak versenyek előtt közben. És kifejlesztettek egy olyan tablettát amiben MINDEN benne van. Elegendő fehérje, izomtömeg növelő, értágító stb.
2013. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Zolika ne legyél már debil! Ebben egy kis arginin van és kész. Nem ér sz@rt sem! Enélkül is fejlődsz, ha kétnaponta keményen edzel.
2013. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Gyógyszert??? :DD

Minden benne van? elegendő fehérje, izomtömeg(szóköz??)növelő, értágitó és satöbbi? :D Sorold már fel pls.

Na akkor. Ez egy arginin, ami egy sokadrangú, ámbár megszokott, hétköznapi tápkieg. Rettentő kis rész az egészből. Vágesz?

2013. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!