Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megsérült a könyököm gyúrás...

Megsérült a könyököm gyúrás közbe, lehet vmit tenni?

Figyelt kérdés
Gyúrás miatt (bicepsz, hát) megfájdult a könyököm. tegnap előtt gyúrtam, tegnap nem fájt annyira, de mára nagyon megfájdult, meg a bicepszem is, hogy nincs kinyújtva nem fáj, de ahogy egyre jobban kinyújtom megfájdul, majd kilazul és nem fáj, de ha kis ideig behajlítva van újra megfájdul.Lehet vmit tenni, esetleg máskor melegítsek is be?

2012. nov. 23. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bemelegítésnél kezdődik minden...
2012. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok,ezek után nem ártana,ha egy kicsit szünetelnél és a szünet után bemelegítőkrémmel tolnád az ipart.
2012. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
rendben, és most mit lehet tenni? jeges beborogatás? vagy vanank ilyen mentolos kenőcsök, de nem használnak :/
2012. nov. 23. 18:51
 4/11 anonim ***** válasza:
"esetleg máskor melegítsek is be?" ez most komoly? amúgy nem kell borogatás, csak pihentesd 4-5 napig.
2012. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Takumi ***** válasza:
Kend be Nicoflex-szel.
2012. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pihentetni kell addig, amég a fájdalom elmúlik teljesen. Sokszor vinné az embert a vére, hogy "ááá már csak egy kicsit fáj". Ilyenkor lehet úgy lesérülni, hogy egy hónapra kiesel az edzésből. Nem éri meg, inkább pár nap extra pihi és akkor királyság van.

Bemelegíteni meg muszáj. Nem nyújtani, azt max edzés végén. Pár bemelegítő mozdulat, könnyebb súlyokkal 2 sorozat legalább az első gyakorlatok elején, aztán lehet a nagyobb súlyokkal mókázni.

2012. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne melegíts be máskor se, a kemények nem melegítenek be, és 1 órás edzésprogramot elvégeznek 5-10 perc alatt (mert minek sz.....k ott majd 1 órát vagy többet), megállás nélkül tolnak mindent, ja és még egy fontos! Ne vezess le edzés után, illetve kis súlyokkal edzz, mert úgy fejlődsz! Remélem tudtam segíteni!
2012. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Teis jóindulatú vagy csak azt akartam avval kérdezni, hogy a bemelegítés nélkülözese miatt lehetett-e ...
2012. nov. 25. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó, na :) Túledzetted szerintem..Az lehet a baj a bicepsszel, véleményem szerint.
2012. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és igen, pihentetni kéne, meg talán a jég is jó lehet rá, ha napi 1-2 óra jeges borogatást kap, hamar elmúlik.
2012. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!