Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy tanácstalan kezdő testépít...

Egy tanácstalan kezdő testépítő kérdései. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen tanácstalan vagyok és szeretnék tőletek építő jellegű tanácsokat kérni.


Rólam:

35 év, 195cm , 138Kg.

5 hónapja kezdtem edzeni azzal céllal,hogy ne hagyjam magamat elpuhulni,mert közel 40 felé is van élet :-)

Heti 4 napot edzem 1 izomcsoportot egyszer edzek a 7en és az edzéseim nem hosszabbak mint 1,5 óra.


Amikor elkezdtem edzeni 142kg voltam és nem fogyasztottam semmilyen tápkieg szeret sem.Ennek eredménye,hogy 2 hónap alatt leadtam 11Kg-ot.

2 hónap után viszont átestem a ló túlsó oldalára,mert elkezdtem minden féle tápkieg szereket fogyasztani.

Ezek: tejsavó fehérje: Napi 5 adag, Scitec Multi Pro: napi 1 csomag, és Kreatin amiből a feltöltés után napi 20gramm volt a fenntartás és edzés után dextróz. Az étkezésem is rendben van. Napi 7-8 szor étkezem minden félét. ( húsok, szénhidrátok, zöldségek, zabpehely stb )

3 hónap alatt a következőket értem el párat említve:

Fekvenyomás: 70Kg ---> 100Kg

Vállról nyomás: 40Kg ---> 65Kg

Állva bicepsz egyenes rúd: 30 Kg ---> 60Kg


A lefogyott 131Kg-ról 138Kg-ra nőttem mostanság.


Már most úgy nézek ki mint egy hegyomlás többek szerint is és vannak olyan kokszos edzőtársak is akik persze formásabbak meg erősebbek,de nem nagyobbak.

Azt még tudni kell,hogy a súlyom ellenére kb 110Kg-osnak nézek ki,mert többek szerint is piszok jó genetikával rendelkezem és még ráadásul nagyon vastag csontozatú vagyok ami plusz rátesz a nagyságra. Mindenki azt hiszi,hogy szedek valamit,de nem.


A rengeteg bevezető után lenne a következő kérdésem. Hogy tudnék még úgy fogyni,hogy az erőm és az izmom ne csökkenjen csak a testzsírom? Szeretnék még több izmot,de az megint súly gyarapodással járna ami természetes,de valahogyan a zsírtól kellene megszabadulni. Ajánlatok mindenféle szteroidot,de ezzel nem szeretnék élni.Szeretném még egészségben felnevelni a két kicsi fiamat . . .


A másik kérdés pedig,hogy nagyon nagy az úszógumim a derekamon. Tudom ,hogy erre nincs más csak a kardió. Futni szeretnék tavasztól,de félek,hogy ott is elveszítem a felszedett izmot,mert úgy hallottam,hogy a futás a testépítők nagy ellensége.


Köszönöm a segítőkész válaszokat!



2013. jan. 8. 14:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Írtam én is, én vállalom a képeimet és a nevemet is.:)
2013. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az értékes válaszokat.


A több fehérje és kevesebb szénhidrát és több cardio részt fogom előnyösíteni.


Olvastam azt is,hogy valaki kolbásszal meg rántottával szálkásít. Nem mondom,hogy nem lehetséges,de ott piszok gyors lehet az anyagcsere és a cardió.


Montez!

27 év naturál? Az komoly lehet! Ha tudsz küldjél át nekem egy lépet,mert megnézném hogy mi a natural teteje.

2013. jan. 8. 18:18
 13/22 SSanchez ***** válasza:
Linkelj képet arról a kocka hasról kérlek.
2013. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
kolbásszal és rántottával szoktam én is :D nagy eredmények nincsenek mondjuk a tojás alapból jó, de már én sem eszek 10 tojásos rántotátt :S
2013. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Basszus milyen emberek vannak. Éhgyomorra zsírégetés és hízik, másik meg kolbásszal dobja le a zsírt....Tyűha :D Taníthatnátok 1-2 trükköt...
2013. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 SSanchez ***** válasza:
Kolbász Jánosházai? Ha igen akkor veszek és kipróbálom.
2013. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ide genetikai csodák írnak. :)
2013. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

SSanchez !!!

ahogy írtam nekem hormonális "betegségem van" ezzel áldott meg a sors nagyon ritka a magas teszto szint meg az is aki kihasználja

olyan mintha mindig tabikat szednék v vmit szurnék de semmi nem kell ...

irigyel is sok koxos haverom de ez van ...

Montez tudja mit beszél....vele cseréltem képet de inkább inkognitóban maradnék hiszen elég ismert vagyok a hazai bodys életben.

2013. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 SSanchez ***** válasza:
ó én hiszek neked, ne haragudj te teszto bomba
2013. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 VicToooR x GB ***** válasza:
hát ez nagyon jó :D
2013. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!