Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítő étrend egyben...

A testépítő étrend egyben egészséges is? Nem terheli le egy szervünket se? A testépítők is addig élnek, mint egy átlagos ember?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Ha testépítő étrend alatt nem érted a táplálékkiegészítőket, akkor igen. Azok hosszú távon megeszik a májadat, leterhelik a vesédet. És nem kérek olyan kommenteket, hogy hülye vagyok, mert lehet, hogy az ultra szuper bodybuilding pro 3450 magazin mást írt, de sokan haltak már ebbe bele, köztük az egyik ismerősöm.
2013. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 SSanchez ***** válasza:
70%

Már pedig hü.lye vagy drága testvérem. Fehérje, ami a csirkemellben van az is terheli a vesét, de normális folyadékbevitelnél meg sem kottyan, + ha nincs baj a veséddel. Amibe az ismerősöd meghalt az a hü.lyeség...TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐK kaják bzdmeg.

A koxtól döglenek meg a testépítők általában...egy NATURÁL testépítő egészséges. Sovány hús, zöldség, semmi cukor, semmi feldolgozott kaja, tiszta élelmiszerek, telítetlen zsírok, vitaminok, ebbe aztán bele lehet halni te sggfej. Nekem nem kell hogy a bodybuilding pro 6574 című magazin leírja, mert abba szrok bele, elég kemény gyógyszereket szedtem az allergiámra, amióta testépítek nem kell szednem, mert nincs tünet, komoly megfázás nálam 2-3 napig tartott. Sokkal erősebb és egészségesebb vagyok, mint előtte, és jobban is nézek ki. Mi kell még?

2013. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem az étrenddel lesz probléma, az ízületeid mennek majd szét idős korodra.
2013. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Most én a protein pro6000, meg hasonló táplálékkiegészítőkről, és nem a kokszról beszélek. Amint az megfigyelhető, egyéb mellékhatásai is vannak, pl.:agresszivitás. A probléma nem a mennyiséggel, vagy a minőséggel van, hanem azzal, hogy amíg a csirkébe természetes, jól felszívódó fehérje van, ezekben a szarokban mesterséges, ami nem szívódik fel, és ezért vágja tönkre a szerveidet.
2013. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 SSanchez ***** válasza:
100%
Szerinted anélkül nem mennek tönkre? Ráadásul, aki ésszel csinálja az fokozatos terhelést ad, izületek is megerősödnek, az "mellékes", hogy nem a legjobb nekik, de anélkül is szétmegy hidd el. Ráadásul a 69-es meg a tápkiegekről okoskodott. De aki normálisan bemelegít, átmozgatja az izületeket annál nem lesz különösebb probléma.
2013. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Minek írsz olyat, amiről fogalmad sincs? Agressziót a koksz válthat ki. A táplálékKIEGÉSZÍTŐ kaja. Nagyon kevered a dolgokat, ami nem is baj, de inkább maradj csendben.
2013. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 SSanchez ***** válasza:
Protein készítmény röviden leírva, mert köztudott, hogy hülye vagyok hozzá. Van a sajt, gyártják melléktermék a tejsavó, ebből kiszűrik a cukort, zsírt marad a fehérje, amit azt hiszem szárítanak is, hogy por állagú legyen. Akárhogyan is nézem ez természetes kaja, csak a sok mocskot eltávolítják. Esetleg kreatinra gondolsz? Ami megtalálható a marha húsban? Az embereket nem ez vágja gallyra, hanem a cigi meg az alkohol, meg a csoki, chips.
2013. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 SSanchez ***** válasza:
Én már egy ideje fogyasztom ezeket a kiegészítőket, képzeld el, semmi bajom és még a pö.csöm is feláll.
2013. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Bírom mikor idejön egy fogyatékos okoskodni.

Ezek nem szintetikus anyagok, semmi bajod nem lehet tőle.

Ha túlzásba viszed, egy kis hasmenéssel megúszod.

Max. a felszívódás gyorsaságában különbözik a szilárd ételtől.

2013. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 SSanchez ***** válasza:
100%
Ja, majd elfelejtettem, agressziót nem ezek váltanak ki, hanem az olyan hülye emberek mint te!
2013. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!