Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell edzés közben egyáltalán...

Mell edzés közben egyáltalán nem érzek semmi fájdalmat az első vállizmomban, edzés után több órával sem. Viszont másnap megnyomogatva az első vállizmomat fáj. Izomlázról lehet szó?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Legjobb módszer az izomláz ellen a rádolgozás. Újra edzés után az izomláz szinte teljesen elmúlik.
2013. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen mivel ha megvágod magad akkor a sebet elkezded késsel birizgálni, izomlázra nem edzünk rá, mivel az edzés során az izom megsérül, pihenni kell és rendesen táplálkozni
2013. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elsőre ne hallgass.

Esetleg egy laza torna, átmozgatás belefér, de sosem tudtam, hogy mi a bajuk az embereknek az izomlázzal. Én szeretem(még ha nagyon kemény is).


Amúgy igen, izomlázról lehet szó, mert a mellnél bedogozik a váll is, bár én még válledzés utáni nap sem érzek szinte semmit a vállamban.

2013. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!